Nie działają światła na skrzyżowaniu Dąbrowskiego i Kościelnej

Autor: ZDM, PG; fot. archiwum
REKLAMA

Na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Kościelnej nie działają światła. Nie jest to jednak awaria - wyłączenie sygnalizatora ma związek z modernizacją sygnalizacji świetlnych dla celów systemu ITS. Z utrudnieniami trzeba liczyć się także w innych miejscach.

Prace nad wprowadzeniem w Poznaniu inteligentnego systemu kierowania ruchem wciąż trwają, a kierowcy muszą nastawić się na to, że jeszcze przez jakiś czas na terenie Poznania pojawiać się będą utrudnienia w ruchu.

Od poniedziałku 21 września od godz. 8.30 nie wyłączona została sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Kościelnej, gdzie trwa jej modernizacja pod kątem montażu systemu ITS. Jak zapowiada Zarząd Dróg Miejskich, światła zostaną w tym miejscu włączone w piątek 25 września po godz. 20.30.

Również od poniedziałku 21 września następować będą krótkotrwałe utrudnienia w ruchu związane z montażem kamer, na które trzeba się będzie nastawić na skrzyżowaniu ulic Garbary i Estkowskiego, a także al. Wielkopolskiej i Pułaskiego. Koniec prac na obu skrzyżowaniach zaplanowano na 29 września.

O dalszych utrudnieniach będziemy informować na bieżąco.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA