Masz coś, czego nie potrzebujesz? Przyjdź na Targi Różności!

Autor: KyN, Stow. Lepszy Świat, fot. Lepszy Świat
REKLAMA

W sobotę, 19. września Stowarzyszenie „Lepszy Świat” organizuje kolejną edycję Targów Różności – wydarzenia, podczas którego uczestnicy wymieniają się rzeczami i przedmiotami. Wśród nich są ubrania, takie dodatki jak rękawiczki, torebki, buty, a także książki, płyty CD z muzyką i filmami oraz biżuteria.

- Ideą wydarzenia jest wymiana, stąd zachęcamy do przynoszenia rzeczy niezniszczonych i w dobrym stanie, czyli takich, jakie sami chcielibyśmy otrzymać – mówi Anna Wawrzyniak, koordynatorka akcji.

W jaki sposób dochodzi do wymiany? Każdy uczestnik przynosi rzeczy, którymi chce się wymienić. Za każdy przedmiot otrzymuje kupon, który z kolei wymienia w dniu Targów na wybraną przez siebie rzecz. Ze względu na cykliczność wydarzenia, istnieje możliwość wykorzystania zachowanych kuponów podczas kolejnej edycji wydarzenia.

Targi Różności odbędą się w sobotę 19 września w godzinach 13:00 -14:00 w Ogrodzie Jordanowskim nr 1, ul. Solna 2, ale już od 11:30 będzie można przynosić rzeczy na wymianę. Najbliższe wydarzenie ma szczególny charakter, ponieważ odbywa się we współpracy z Radą Osiedla Stare Miasto. Ponadto, Targi Różności są jednym z wielu wydarzeń w ramach Poznańskiego Tygodnia Organizacji Pozarządowych, podczas którego przybliżane są Poznaniakom działania poznańskich organizacji.

Serdecznie zapraszamy na Targi Różności każdego, kto ma w domu rzeczy, którymi chciałby się podzielić z innymi.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA