Znajdź wymarzone mieszkanie na MTP

Autor: mat. org., KyN, fot. mat. org.
REKLAMA

W najbliższy weekend 12 i 13 września poszukujący wymarzonego M będą mieli pierwszą te jesieni okazję by na Międzynarodowych Targach Poznańskich zapoznać się z bogatą ofertą poznańskiego rynku nieruchomości. Warto zawitać na MTP by prócz oferty mieszkaniowej zapoznać się również z najnowszymi zmianami w programie Mieszkanie dla Młodych.

Targi Mieszkań i Domów to praktycznie jedyna taka impreza w stolicy Wielkopolski  podczas której w tym samym miejscu i czasie można zapoznać się z ofertą przeszło stu wystawców. Dla poszukujących nowego mieszkania to nie lada gratka by porównać nowe inwestycje i skorzystać z przygotowanych na tą okazję promocji.

Tegoroczna edycja przyciągnęła ponad 110 wystawców, co potwierdza opinie, że jest to dobry rok dla branży mieszkaniowej. Na targach pojawią się m.in. Agrobex, Nickel Development, Atrium Grunwald, Proxin Ogrody, Ataner, Łowiccy Grupa Deweloperska. Będą to oferty zarówno z rynku pierwotnego, jak i mieszkania „z drugiej ręki”. Dodatkowo będzie możliwość wzięcia udziału w seminariach i warsztatach.

Co przygotował organizator?

Obok prezentacji inwestycji mieszkaniowych, na targach będzie można znaleźć także propozycje banków i doradców kredytowych, agencji nieruchomości oraz architektów wnętrz. Pewnej zmianie uległa też formuła targów. Organizator postanowił poszerzyć edukacyjną funkcję imprezy, tak by poszukującym własnego M mogli zapoznać się z całym proces pozyskiwania kredytu hipotecznego, zakupu mieszkania czy podpisywania umowy na zakup nieruchomości. Dlatego w tym sezonie na MTP działać będą dwie sale seminaryjne: Strefa Najmu i Zakupu oraz Strefa Finansowa, w których znajdziemy ekspertów z zakresu finansów i  prawa, a także rzeczoznawców i doradców rynku mieszkaniowego.

Wielu przydatnych informacji może również dostarczyć towarzyszący targom album „Targi Mieszkań i Domów – Poznań Jesień 2015” z prezentacją wybranych inwestycji, a także znajdujące się w nim dodatki: „Jak kupić mieszkanie” i „Poradnik Finansowy”. Wszystkie informacje o czekających na targach atrakcjach, w tym listę wystawców i harmonogram seminariów znaleźć można na stronie www.mieszkaniowi.pl. Tam też można kupić bilet wstępu na targi.

Specjalne oferty deweloperów

Targi nieruchomości nie mogą odbyć się bez promocji. Specjalną ofertę przygotowała firma Monday Development. – Poszukujący mieszkań gotowych do odbioru powinni zapoznać się z naszą propozycją lokali na Osiedlu Hevelia. W ofercie mamy jeszcze wolne mieszkania, które oferujemy z 5 proc. rabatem. To kusząca propozycja dla wszystkich tych, którzy zaraz po targach chcieliby się wprowadzić do wymarzonego M. – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development. – Dodatkowo na stoisku zaprezentujemy mieszkania z realizowanego obecnie na Wildzie II etapu Osiedla Czarnieckiego.

Promocyjną ofertę dla odwiedzających MTP przygotowała także firma Akropol Inwestycje – Na targach zaprezentujemy szeroką gamę nieruchomości zlokalizowanych pod Poznaniem, a wśród nich mieszkania z ogrodem, które dostępne będą z rabatem w wysokości 20 tys. zł. W specjalnej cenie oferujemy lokale o powierzchni 89 mkw. położone w Luboniu przy ul. Nowiny i ul. Wiejskiej – mówi Marcin Lisiecki z Akropol Inwestycje.

Po raz pierwszy swoją ofertę przedstawi Atrium Grunwald.
- Na targach zaprezentujemy Osiedle Atrium Grunwald, które budujemy przy ulicy Bosej. W ofercie mamy 107 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, od 35 do 101 mkw.  – mówi Marek Smogór, Prezes Atrium Grunwald.

Nowy projekt wystawi również Grupa Deweloperska Łowiccy. – Podczas tegorocznych targów pojawimy się z nową inwestycją realizowaną w Rosnowie w gminie Komorniki. Goście mogą liczyć na obniżkę promocyjną do 20 000 zł w przypadku domów i 10 000 zł na mieszkania – mówi Łukasz Łowicki, Prezes Łowiccy Grupa Deweloperska.

Wystawcy prezentują najnowsze inwestycje, oferują dodatkowe rabaty, na co dzień niedostępne w biurach sprzedaży, przedstawiają atrakcyjne warunki i pomagają w kupnie własnego M. – Przygotowaliśmy specjalną promocję. Klienci, którzy zarezerwują mieszkanie na targach mogą liczyć na dodatkowy rabat 5 000 zł na miejsce postojowe – zaznacza Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Hala nr 3 dostępna będzie dla zwiedzających w sobotę i niedzielę w godzinach 10.00-17.00. Bilet jednorazowego wstępu na targi kosztuje 10 zł, a rodzinny 15 zł. Honorowy patronat nad imprezą objęły m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Miasto Poznań.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA