Koncert charytatywny dla Seweryna

Autor: AW; fot. materiały prasowe
REKLAMA

Dla chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną Seweryna Redlewskiego 24 lipca zagra trzech artystów.

Na koncercie wystąpią trzy wchodzące gwiazdy lokalnej sceny muzycznej. Pierwszy wystąpi BodyChrist, charyzmatyczny wokalista rockowy z Poznania, następnie Kwartet ProForma, wykonujący autorską muzykę w stylu akustycznym. Wieczór zwieńczy występ prawdziwej bomby energetycznej jaką jest Mefedron – zespół grający muzykę grunge’ową, który swoją energią i brzmieniem potrafi porwać każdą publiczność! Podczas koncertu będzie można wziąć udział w aukcji z m.in. płytami, książkami i autografami sław.

Przypominamy, że 26 lipca w Centrum Kultury Zamek odbędzie się Dzień Dawcy, w czasie którego będzie można przyłączyć się do akcji oddania szpiku Sewerynowi. Tak opisywaliśmy sytuację dziecka:

Seweryn to młody, pięcioletni pasjonat motoryzacji. W przyszłości chciałby uczestniczyć w prawdziwych wyścigach samochodów sportowych. Niestety beztroskie życie i realizację marzeń małego Seweryna przerwała informacja o chorobie chłopca – diagnoza była porażająca, ponieważ okazało się, że zaatakowała go ostra białaczka limofoblastyczna. Seweryn zachorował we wrześniu 2013 roku, mając niespełna 3 lata. Z uwagi na odporność sterydową został zakwalifikowany do grupy wysokiego ryzyka.
Jakub Pluciński, "Dzień Dawcy w Zamku - ..."Koncert odbędzie się w Akademickim Centrum Kultury i Sportu (Klub 9 Stóp) na ul. Piatkowskiej 92 (przy Zbyszku i Jagience). Cena biletu to 10 zł. Cały dochód z biletów oraz aukcji zostanie przeznaczony na Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu, pod opieką której jest także Seweryn.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA