Firma z Poznania wyróżniona przez Microsoft

Autor: Jakub Pluciński; fot. materiały prasowe
6
REKLAMA

Poznańska firma IT.integro została doceniona przez największego potentata informatycznego – firmę Microsoft – i włączona do elitarnego klubu President’s Club Microsoft Dynamics 2015.

Informacja została oficjalnie podana do wiadomości podczas Microsoft Worldwide Partner Conference 2015, która odbywa się w dniach od 12 do 16 lipca w Orlando na Florydzie. Nagrodę odebrał Piotr Śledź, prezes zarządu IT.integro.

Firma IT.integro, jako pionier na polskim rynku, zapoczątkowała wdrożenia Microsoft Dynamics NAV. Obecnie jest to jeden z najbardziej zaawansowanych oraz funkcjonalnych systemów ERP. Korzysta z niego blisko 100 tys. firm i 2 mln. użytkowników na całym świecie.

Microsoft co roku przyznaje tego typu wyróżnienia za szczególne zaangażowanie oraz dokonania. Wyróżnienie przyznawane jest najlepszym partnerom Microsoft Dynamics na świecie. W skład elitarnej grupy wchodzi jedynie 5 proc. światowych partnerów korporacji.

- Każdego roku nagradzamy najbardziej zasłużonych partnerów Microsft Dynamics z całego świata – mówił Neil Holloway, wicedyrektor Microsoft Business Solutions Sales & Partners. – Nagrodzeni partnerzy wspierają swoja codzienną pracę rozwój naszych klientów. Microsoft ma zaszczyt nagrodzić IT.integro za wyjątkowe osiągnięcia oraz zaangażowanie dziedzinie sprzedaży i promocji Microsoft Dynamics NAV.

Firma IT.integro istnieje od 1991 roku. Jej główna siedziba znajduje się  w Poznaniu przy ul. Ząbkowickiej 12 . Firma posiada także swoje oddziały w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. IT.integro realizuje wiele projektów na skalę międzynarodową. Firma wprowadziła już ponad 50 zagranicznych wdrożeń systemu Dynamics NAV w 44 krajach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA