Utrudnienia w ruchu na ulicy Krysiewicza

Autor: ZDM, fot. archiwum
REKLAMA

W nocy z 15 na 16 czerwca, do godziny 5 rano 16 czerwca, zostanie całkowicie wyłączona z ruchu ulica Krysiewicza. Przyczyną utrudnień jest demontaż żurawia dźwigowego. Natomiast 16 czerwca do 21 czerwca na ulicy Krysiewicza będą prowadzone prace związane z budową przyłącza sieci cieplnej do posesji numer 9. Utrudnienia będą polegać na przewężeniu jezdni.

Z przewężeniami jezdni i z utrudnieniami w ruchu pieszym należy się również liczyć w okresie od 22 czerwca do 8 sierpnia. Na ulicy Krysiewicza, na odcinku od placu Wiosny Ludów do skrzyżowania z ulicą Piekary (po prawej stronie) będą prowadzone prace związane z przebudową układu drogowego oraz z przebudową infrastruktury technicznej na zlecenie inwestora budynku biurowo - usługowego. Inwestorem budynków przy ulicy Półwiejskiej 2 i Krysiewicza 9 jest firma Projekt K9.

Objazd do ul.Krysiewicza kierowany jest ul. Półwiejską i ul. Ogrodową.

Zarząd Dróg Miejskich prosi kierowców, pieszych oraz pasażerów komunikacji miejskiej o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót drogowych oraz o zwracanie uwagi na aktualnie obowiązującą organizację ruchu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA