Idealny prezent = świetna zabawa

Autor: E.K.
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. To nie lada wyzwanie dla rodziców, którym nie jest łatwo podjąć decyzję o wyborze prezentu dla swojego ukochanego dziecka. Co wybrać, aby nasza pociecha 1 czerwca skała z radości? Cennych porad udzielił sklep Skrzat – świat zabawek kreatywnych.

Rodzice w zależności od wieku, charakteru i pasji swojej pociechy mogą wybrać zabawki kreatywne lub outdoor’owe. 

Na szczególną uwagę zasługuje Latająca Dyskopiłka Junior, która skierowana jest do najmłodszych dzieci. Jest to unikalna sportowa zabawka, która z latającego dysku przemienia się w piłkę.

Wśród zabawek zachęcających do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu na uwagę zasługuje popularny rowerek biegowy idealny dla młodszych dzieci.
- To najlepsza alternatywa dla rowerów z bocznymi kółkami, dzięki którym jazda na klasycznym rowerze stanie się przyjemna oraz łatwa w opanowaniu. Rowerek pozbawiony jest pedałów, co pozwala skupić się dziecku na nauce utrzymywania równowagi i kierunku jazdy. Blokada kąta skrętu kierownicy jest dobrym rozwiązaniem dla maluszków, które dopiero rozpoczynają przygodę z rowerkami biegowymi – rekomenduje sklep Skrzat.

Natomiast idealnym prezentem dla starszych dziewczynek będzie zestaw kreatywny, który zawiera filcowe elementy, gotowe do uszycia torebki Sowy. Wzór Sowy doskonale wpisuje się w obecnie panujący trend i cieszy się dużą popularnością. Zręczność manualną i zmysł obserwacji doskonale pomogą rozwijać również puzzle. Dla dziewczynek w wieku +6 sklep poleca Puzzle Frozen. Wybierając prezent dla chłopca warto postawić na cieszące się ogromną popularnością zestawy LEGO.
- Super Heros Zielona Latarnia to pozycja skierowana dla chłopców w wieku 6-12 lat - fanatyków super bohaterów – poleca Skrzat.

Wszystkie oferowane przez sklep Skrzat zabawki spełniają normy obowiązujące na rynku europejskim. Znak CE umieszczony na produkcie to deklaracja producenta, iż produkt spełnia wymagania dyrektyw unijnych dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia oraz środowiska, jak również określających zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować. Certyfikaty i atesty gwarantują, że produkt jest dobrej jakości oraz weryfikują zabawkę pod kątem bezpieczeństwa. Wybierając prezenty dla naszych pociech warto postawić na zabawki znanych marek o ugruntowanej jakości, które gwarantują nie tylko bezpieczną zabawę , ale i najkorzystniejszą relację ceny do jakości produktu.

Szczegółowe informacje odnośnie oferty specjalnej dostępne są na www.skrzat.sklep.pl oraz na www.facebook.com/sklepskrzat

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA