Uniwersytet Ekonomiczny zaprasza na grę miejską

Autor: UEP, el, fot. UEP
REKLAMA

Akcja nosi tytuł Superhero Citygame i rozgrywa się w zakamarkach budynków UEP, gdzie na drużyny będzie czekać siedem zadań związanych z Superbohaterami -  m.in. z marketingiem, komunikacją czy kreatywnością. 20 maja wszystkich chętnych zapraszają studenci Komunikacji w Biznesie z Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy w ten sposób promują swoją specjalność już po raz trzeci. W grze  wezmą udział studenci wszystkich poznańskich uczelni.

Akcja rozgrywa się w zakamarkach budynków UEP, gdzie na drużyny będzie czekać siedem zadań związanych z Superbohaterami -  m.in. z marketingiem, komunikacją czy kreatywnością. Zasady są proste: siedem zespołów po 3-5 osoby (obowiązują wcześniejsze zapisy przez Facebooka) oraz siedem stacji, na których zdobywa się punkty. Zwycięska drużyna zgarnia wszystko! Wspaniałe nagrody oraz sławę, a każdy z uczestników – dobrą zabawę, wiedzę na temat komunikacji w biznesie i niezapomniane wrażenia.

Zanim jednak studenci zmierzą się z tym zadaniem, co nastąpi o godzinie 18.30, będą mogli uczestniczyć w wykładzie organizowanym przez głównego sponsora gry miejskiej ENEA S.A. oraz Teatr Wielki z cyklu Biznesowo i kulturalnie na temat "Jak to sprzedać? Promocja tematów trudnych.", który odbędzie się w Teatrze Wielkim przy ul. Fredry 9 - początek o godzinie 17. Wykład jest otwarty – nie trzeba się wcześniej zapisywać. Zaraz po nim startuje gra miejska.

Studenci Komunikacji w Biznesie z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu organizują cykl wydarzeń b4KwB promujących ich specjalność już po raz trzeci. Tegoroczna edycja z racji siódmych urodzin specjalności odbywa się pod znakiem 7 Superbohaterów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA