Stary Browar znów dostał nagrody!

Autor: Stary Browar, fot. Stary Browar, archiwum

Nagrody są aż cztery w dwóch niezależnych konkursach: nagroda KTR w kategorii Design za #foodproject, dwie nagrody KTR, w kategorii Digital i Fotografia oraz tytuł Restauracji Hotelowej Roku dla restauracji Blow Up Hall 5050.

Pierwsza nagroda to nagroda KTR w kategorii Design za #foodproject - nietypową, opracowaną m.in. z młodymi artystami akcję komunikującą unikalną ofertę kulinarną ponad 30 restauracji i kawiarni Starego Browaru. Projekt ten zrealizowaliśmy z fantastyczną ekipą z UVMW. Więcej informacji w komunikacie "Marketing Starego Browaru nagrodzony KTR".

Stary Browar otrzymał aż dwie nagrody KTR, w kategorii Digital i Fotografia, za sesję modową z wykorzystaniem skanowania 3D dla ostatniej edycji Art & Fashion Forum. Zdjęcie z owej sesji zostało wykorzystane w key visualu wydarzenia. Nagroda powędrowała także do współtwórców projektu: Super Super, Bridge i Shootme.

Nagród Klubu Twórców Reklamy nie dostaje się za sztampowe projekty. Nie trafiają też one do centrów handlowych. My odebraliśmy je już po raz kolejny, co tylko motywuje nas, aby powalczyć o nie jeszcze niejednokrotnie.

Restauracja Blow Up Hall 5050 otrzymała tytuł Restauracji Hotelowej Roku. Nagrodę, Statuetkę Hermesa "Poradnika Restauratora", jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży restauratorskiej, przyznawaną przez niezależne gremium osób z branży gastronomicznej, przyznano w poznańskim hotelu Sheraton podczas XVII Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Czołowych Postaci Świata HoReCa i FMCG.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA