Ostatnie dni na wsparcie Jekylla i Hyde'a

Autor: el, Teatr Muzyczny, fot. Teatr Muzyczny
REKLAMA

Zostały ostatnie dni, by wesprzeć akcję Teatru Muzycznego w Poznaniu na portalu PolakPotrafi.pl, gdzie można zostać współproducentem przełomowej płyty CD z czołowego broadwayowskiego musicalu „Jekyll&Hyde”! Już tylko do niedzieli 17 maja włącznie można wesprzeć projekt, wpłacając dowolną kwotę pieniędzy i wybierając w zamian dla siebie atrakcyjne nagrody - a Teatr Muzyczny w tym tygodniu dołożył jeszcze dwie nowości, które można otrzymać gratis!

Z okazji tegorocznych obchodów 250-lecia Teatru Publicznego w Polsce osoby, które wesprą projekt kwotą powyżej 50 zł, otrzymają oprócz płyty wyjątkowy prezent - historyczne programy Teatru Muzycznego w Poznaniu z lat 60. i 70. Programy te nie są dostępne do zdobycia w żaden inny sposób! Jest to jedyna okazja, aby stać się właścicielem unikatowych materiałów. Dodatkowo wpłacający otrzymają wszystkie pozostałe gwarantowane nagrody, w tym umieszczenie nazwiska darczyńcy w książeczce dołączonej do krążka. A jest to również historyczne wydanie – pierwsze na świecie w języku polskim!
 
Drugi pakiet skierowany jest do tych, którzy jeszcze nie widzieli spektaklu lub chcą się wybrać na niego ponownie. Wsparcie projektu kwotą 90 zł, zapewnia otrzymanie w zamian płyty CD oraz podwójnego zaproszenia na spektakl „Jekyll&Hyde” na dzień 22 maja o godz. 19.00 lub 23 maja o godz. 19.30. Świętujmy razem jubileusz 250-lecia Teatru Publicznego w Teatrze Muzycznym!
 
Brakuje już niewiele, aby projekt wydania płyty odniósł sukces! Dzięki wsparciu wielu, wielu osób do pomyślnego zakończenia akcji potrzebna jest już tylko niewielka kwota pieniędzy. Dlatego prosimy bardzo – wesprzyjcie projekt, wpłacając nawet drobną kwotę na portalu www.polakpotrafi.pl/projekt/jekyllhyde. Bardzo liczymy na Was – naszych Widzów, osoby prywatne czy firmy, które w zamian mogą otrzymać dodatkową promocję. Wejdź na PolakPotrafi.pl i zostań współproducentem wyjątkowej płyty!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA