Jak dojechać na pokazy lotnicze w Poznaniu?

Autor: mik
REKLAMA

Aerofestival 2015 to niezwykłe wyzwanie logistyczne dla wszelkich służb miejskich w związku z reorganizacją ruchu kołowego, a także regularnej komunikacji miejskiej wraz z wyznaczeniem parkingów buforowych

W związku z powyższym dojazd na teren imprezy jest w trakcie szczegółowych analiz z przedstawicielami wszystkich służb miejskich tj. Policji, Straży Miejskiej, Żandarmerii Wojskowej, Straży Pożarnej, MPK, ZDM oraz ZTM i zostanie szczegółowo przedstawiony w maju 2015 r.

Poniżej przedstawiamy możliwości dotarcia na Aerofestival, który odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2015r.

1. Pociąg PKP

Spod Dworca Zachodniego regularnie na teren pokazów lotniczych publiczność dowozić będzie dedykowany autobus (kolor niebieski). Szczegółowy plan odjazdów oraz lokalizacja przystanku autobusowego zostanie podana wkrótce.

2. Własny samochód

Jeśli planujecie przyjazd do Poznania oraz na Aerofestival własnym samochodem, radzimy zapoznać się z zakładką PARKINGI, w której szczegółowo opisaliśmy miejsca, gdzie będzie można zaparkować samochody. Z przygotowanych przez nas parkingów regularnie Publiczność będzie regularnie dowożona na teren wydarzenia dedykowanymi autobusami.

3. Samolot – szczegóły niebawem

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA