Trzy kolejne zawodniczki z umowami z ENEA AZS Poznań

Autor: ENEA AZS
REKLAMA

Daria Marciniak, Elżbieta Giedrojć i Wioletta Wiśniewska przedłużyły swoje kontrakty z pierwszoligową drużyną Enea AZS Poznań. Daria Marciniak to najlepsza zawodniczka minionego sezonu w 1 lidze, Elżbieta Giedrojć, również doskonała zawodniczka oraz silna skrzydłowa Wioletta Wiśniewska.

- Chęć pozostania w naszej drużynie wyraziły kolejne trzy zawodniczki - powiedział Łukasz Zarzycki dyrektor sportowy Enea AZS Poznań. - Niezmiernie jestem zadowolony, że najlepsza zawodniczka 1 ligi kobiet Daria Marciniak dalej reprezentować będzie nasz klub. Jest to świetna informacja dla nas. Daria stanowiła siłę pod naszym koszem. Liczę na to, że również szybko do formy po kontuzji wróci Elżbieta Giedrojć, a Wioletta Wiśniewska po przerwie przypomni sobie swoje najlepsze chwile w karierze. Niedługo przedstawimy też nowe twarze w akademickim klubie. Myślę, że w przeciągu tygodnia zostanie już zamknięty nasz skład na przyszły sezon.
 
- Bardzo się cieszę, że mogę dalej reprezentować akademicki klub - powiedziała Daria Marciniak. - Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie własnymi siłami awansujemy do ekstraklasy.
- Bardzo się cieszę, że mimo poważnej kontuzji, jakiej doznałam w minionym sezonie, klub wyraził chęć przedłużenia mojego kontraktu dodała Elżbieta Giedrojć. - AZS zachował się bardzo profesjonalnie i zapewnił mi leczenie oraz rehabilitację. Cieszy fakt, że większość z zeszłorocznego składu została, a nowe twarze wniosą doświadczenie i uda nam się awansować, pragnę jak najszybciej dość do zdrowia i normalnego grania.

Równie szczęśliwa z powodu podpisania kontraktu jest Wioletta Wiśniewska, która wróciła do klubu po dwuletniej przerwie.
- Jestem wychowanką tego klubu i dalej chcę się w nim rozwijać – powiedziała.
 
Niedługo klub poinformuje o podpisaniu kontraktów również z innymi zawodniczkami, a jego działacze zapowiadają, że szykują się tutaj duże niespodzianki...
 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA