Targi Pracy na UEP

Autor: UEP, el, fot. archiwum, UEP
REKLAMA

6 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu studenci i absolwenci UEP poszukujący nowych wyzwań zawodowych spotkają się z pracodawcami z ponad trzydziestu firm z Wielkopolski.

Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń kierowanych do poznańskiej społeczności akademickiej. Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów i absolwentów, podejmując działania mające na celu przybliżenie im specyfiki współczesnego rynku pracy. Od 2003 r. niezmiennie wspiera ich w tym Klub Partnera UEP – prestiżowe grono wiodących firm i instytucji z Wielkopolski. Targi pracy na UEP również przedsiębiorcom dają niepowtarzalną okazję bezpośredniego dotarcia do studentów i absolwentów uczelni wyższych  i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania.

Job spot na UEP odbędzie się 6 maja w godz. 10.00–15.00 w nowym budynku uczelni – Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych przy ul. Towarowej w Poznaniu.

HARMONOGRAM TARGÓW PRACY NA UEP
6 maja 2015 r.
10.00–15.00 Stwórz skuteczne i profesjonalne CV.
Zabierz swoje dokumenty i odwiedź nasz CV Point.
Biznesowe zdjęcie w Twoim CV.
Przyjdź i wzbogać swoje dokumenty rekrutacyjne.

11.00 i 13.00 Konkurs: Czy jesteś konkurencyjny na rynku pracy?
12.00 Challenge Day – zespołowe rozwiązywanie problemu biznesowego na czas.

W tegorocznej edycji udział weźmie 34 wystawców, między innymi duże wielkopolskie i ogólnopolskie firmy, banki oraz związki pracodawców.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA