Aerofestival 2015: szukamy wolontariuszy!

Autor: red, fot. mat.pras.
REKLAMA

Dobra informacja dla wszystkich tych, którzy chcieliby pomóc w organizacji tego festiwalu i dołączyć do Aerofestival Team, by wspólnie z organizatorami tworzyć to niecodzienne wydarzenie. Pasja i zaangażowanie to jedyne, co musi cechować kandydata, by został wzięty pod uwagę. 14 kwietnia uruchomiono zapisy online dla kandydatów programu wolontariackiego.

Jeśli lotnictwo jest twoją pasją, a widząc lecący na niebie samolot nie możesz oderwać od niego wzroku - to znak, że powinieneś dołączyć do drużyny Aerofestivalu. Im bliżej do dnia rozpoczęcia Aerofestival 2015, tym więcej pracy czeka organizatorów, w związku z czym uruchomiono program wolontariacki. Organizatorzy poszukują otwartych, pełnych energii i lubiących nowe wyzwania ludzi.

Jak zostać wolontariuszem festiwalu? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod linkiem http://bit.ly/1J3ssFX. Później pozostaje już tylko czekać, gdyż organizatorzy zaznaczają, że koordynator programu wolontariackiego Aerofestival skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Pytania dotyczące wolontariatu można kierować na adres wolontariat@aerofestival.pl
Więcej informacji znajdziecie na stronie www.aerofestival.pl.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA