Aerofestival 2015: gdzie kupić bilety?

Autor: red, fot. mat. pras
REKLAMA

Kto wybiera się na wielki powietrzny show na ławicy 13 i 14 czerwca - może już kupić bilety! I warto zadbać o to już teraz, bo  w przedsprzedaży są one tańsze...

Przedsprzedaż ruszyła 17 marca i od tego czasu można kupować bilety w przedsprzedaży. Ile kosztują?
Bilet dwudniowy – 60 zł
Bilet jednodniowy – 40 zł
Bilet VIP jednodniowy – 300 zł

Kto zdecyduje się kupić bilet w dzień imprezy, czyli 13 albo 14 czerwca, będzie musiał zapłacić za niego więcej:  
Bilet dwudniowy normalny – 80 zł
Bilet dwudniowy ulgowy – 60 zł
Bilet jednodniowy normalny – 50 zł
Bilet jednodniowy ulgowy – 40 zł

Uwaga! Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia na teren imprezy, wyjście poza jej teren równoznaczne jest z brakiem możliwości ponownego wejścia bez uprzedniego zakupu biletu. W przypadku karnetów sytuacja jest podobna, zakup karnetu upoważnia do jednorazowego wejścia w sobotę oraz w niedzielę. Istnieje wyjątek w postaci biletu VIP, który upoważnia do wielokrotnego wyjścia/wejścia z terenu/na teren imprezy na podstawie opaski identyfikacyjnej.

Bilety można zakupić w internecie – na stronach eBilet.pl oraz Ticketpro.pl, w sieci salonów EMPIK, Saturn, Media Markt, w kasach biletowych Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas imprez targowych, a także w kasach w dniu Aerofestivalu.

Szczegółowe informacje dotyczące biletów dostępne są na stronie internetowej Aerofestivalu – www.aerofestival.pl w zakładce Bilety lub w Regulaminie Festivalu.

Organizatorzy stworzyli specjalną ofertę dla klientów korporacyjnych oraz szkół w postaci biletów grupowych. Szczegółowe informacje o wysokościach zniżek oraz warunkach, które trzeba spełnić aby taki bilet uzyskać dostępne są poprzez kontakt na adres info@aerofestival.pl.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA