Kinga Woźniak i Magdalena Wojdalska pozostają w Enea AZS!

Autor: Enea AZS
REKLAMA

Klub właśnie podpisał kolejny kontrakt z wychowanką i kapitan zespołu Enea AZS Poznań - Kingą Woźniak. Jest więc już pewne, że Kinga reprezentować będzie nasze barwy w kolejnym sezonie. Dwuletni kontrakt podpisała również druga podstawowa zawodniczka – Magdalena Wojdalska.

- Podpisanie kontraktu na kolejny sezon było dla mnie niezwykle ważne, ale była to bardzo prosta decyzja  - powiedziała Kinga Woźniak. - Po tak wyjątkowym sezonie nie wyobrażam sobie opuścić klubu, z którym osiągnęłam tak wiele. Wraz z koleżankami i kadrą trenerską udowodniliśmy, że młodość, pasja i ciężka praca daje rezultaty, o których przed sezonem nikt nawet nie śnił. Cały czas wierzyliśmy, walczyliśmy, pracowaliśmy z pokorą i zaangażowaniem, przez co stworzyliśmy wspaniałą rodzinę, której nie potrafiłabym opuścić. W AZS cenię sobie również bardzo dobrą współpracę z kadrą szkoleniową i władzami klubu. Mam nadzieje, że przyszły sezon przyniesie Nam i naszym wspaniałym kibicom znów dużo emocji i pięknych chwil.
 
- Cieszę się, że już w tak szybko mogę pozwolić sobie w tym roku na kompletowanie składu -  - powiedział Paweł Leszek Klepka, prezes Enea AZS Poznań. - Dzięki temu, że podpisaliśmy umowę z nowym sponsorem tytularnym Spółką Enea, mamy komfort pracy w budowaniu nowego zespołu. Kinga jest "żywą legendą" ostatnich lat w AZS i po kolejnym świetnym sezonie, kluczową sprawą było jej zatrzymanie w Poznaniu. Wychowanka trenerki Danuty Łabędzkiej w kolejnym sezonie będzie więc reprezentować swój klub. Niezmiernie cieszę się, że dalej u nas zagra również nasza druga rozgrywająca Magdalena Wojdalska. Mam nadzieje, że do końca kwietnia, początku maja poznamy już prawie optymalny skład zespołu. Myślimy również już o tym w jakich kategoriach będziemy występować w poszczególnych rozgrywkach, tutaj również będą zapewne niespodzianki.
 
- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę dalej grać w tym zespole i być częścią tego klubu, który jak na rozgrywki 1 ligi kobiet jest w pełni profesjonalny, pod względem spraw szkoleniowych i organizacyjnych. Mam nadzieje, że kolejny sezon będzie dla nas równie udany i przebiegał w przyjaznej i rodzinnej atmosferze. Będę ten klub reprezentować przynajmniej przez kolejne dwa sezony i mam nadzieję, że będę się dalej rozwijać jak to było przez minione lata – powiedziała Magdalena Wojdalska, która podpisała z Enea AZS Poznań nowy dwuletni kontrakt.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA