MKS zaprasza na mecz z Realem Astromal Leszno

Autor: Róża Wachowska
REKLAMA

18 kwietnia w sali sportowej Gimnazjum nr 54 w Poznaniu dojdzie do ciekawie zapowiadającej się derbowej potyczki MKSu Poznań z Realem Astromal Leszno. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, że oba zespoły walczą o uniknięcie gry w barażach o utrzymanie się na zapleczu Superligi, a na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek obie drużyny mają na swoim koncie 19 punktów.

Przed meczem trudno wskazać faworyta. Jeszcze kilka tygodni temu z pewnością wyżej notowani u bukmacherów byliby leszczynianie, ale po ostatnich zwycięskich meczach poznaniaków szanse się wyrównały. Zespół dowodzony przez trenera Ryszarda Kmiecika od czterech lat występuje w pierwszej lidze i poprzednie sezony miał bardzo udane. Kierowana przez doświadczonych Macieja Wieruckiego i Krzysztofa Misiaczyka drużyna uchodzi za solidny, dobrze grający i bramkostrzelny team. Ten pierwszy od kilku spotkań leczy jednak kontuzję kolana i jego występ w sobotnich derbach stoi pod znakiem zapytania.

W pierwszym meczu obu drużyn leszczynianie zwyciężyli różnicą trzech bramek. Jak będzie w rewanżu? O tym przekonamy się w sobotę o godzinie 18.00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA