Natalia Hatalska kolejnym gościem Mind Parku

Autor: PPTP, fot. PPTP
REKLAMA

Natalia Hatalska – blogerka, trendsetterka, specjalistka w dziedzinie alternatywnych form komunikacji marketingowej, będzie gościem i prelegentką podczas kolejnej edycji  organizowanego przez Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy spotkania z cyklu Mind Park. Okazja do wysłuchania ciekawej prelekcji Natalii Hatalskiej dotyczącej niestandardowego podejścia do reklamy i marketingu nadarzy się w środę, 25 marca o godz. 18.00.

Natalia Hatalska to jedna z najbardziej w Polsce rozpoznawalnych osobistości związanych
z branżą mediowo-reklamową. Jej wielokrotnie nagradzany blog www.hatalska.com jest dla osób pracujących w tej branży pozycją obowiązkową, a jej profil na Facebooku  ma ponad 22 tysiące polubień. Jest też autorką uznanego w branży i wydawanego cyklicznie TrendBooka – publikacji na temat najważniejszych trendów w danym roku.

Wśród zawodowych osiągnięć Natalii Hatalskiej jest wiele zrealizowanych, niestandardowych projektów marketingowych, m.in. Badanie Całowania czy podświetlenie na różowo Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Podczas spotkania w ramach Mind Parku, którego głównym założeniem jest stworzenie możliwości spotkania młodych przedsiębiorców z branżowymi nestorami, Natalia Hatalska opowie o swych doświadczeniach w tworzeniu niestandardowych kampanii reklamowych
i marketingowych. Uczestnicy będą mieli także możliwość dyskusji i zadawania pytań gościowi.

Spotkanie w Poznańskim Parku Technologiczno-Przemysłowym przy ulicy 28 Czerwca 1956 nr 406 rozpocznie się 25 marca o godz. 18.00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA