Wilda, Stare Miasto i Jeżyce witają wiosnę!

Autor: el, fot. L. Łada
REKLAMA

21 marca w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny kandydaci z koalicji wyborczej Nowa Rada Osiedla Wilda będą żegnać zimę i witać wiosnę na Rynku Wildeckim​ w Poznaniu​. Stare Miasto zaprasza na spacer, a Jeżyce - na festyn.

Od godziny 8. do 13. przy specjalnym namiocie mieszkańcy będą mogli nas spotkać, poznać, porozmawiać, a także poczęstować się kawą lub herbatą. Będziemy zachęcać do wprowadzenia wiosny do rady osiedla poprzez głosowania na nas w niedzielnych wyborach osiedlowych. Będziemy informować o tym, kto może głosować, gdzie można głosować oraz na ilu kandydatów można oddać swój głos.

Na spacer zaprasza też grupa Nowa Rada Osiedla Stare Miasto. Zaczynają o 11.30 na placu Wolności. Każdy chętny może dołączyć w dowolnym momencie i razem z radnymi odwiedzić wszystkie zakątki Starego Miasta.

- Odwiedzimy miejsca, które sprawiają nam radość, ale też i miejsca, gdzie są problemy - zapowiada Andrzej Rataj, jeden z radnych. - Zobaczymy, co można zmienić, gdy mieszkańcy gromadzą się razem dla realizacji dobrych celów. Zastanowimy się nad przyszłymi wspólnymi działaniami. Możesz mieć na to bezpośredni wpływ!

W terenie zamierza spędzić ostatni dzień przed wyborami także 10radnych.pl, która również startuje do Rady Osiedla Stare Miasto.
- Ostatnie godziny przed wyborami do Rady Osiedla Stare Miasto drużyna spędzi bardzo aktywnie: będziemy rozmawiać z mieszkańcami Starego Miasta na ulicach oraz w ich domach - zapowiada radny Paweł Sztando. - Od godz. 8.30 do 10.30 zamierzamy spotykać się z mieszkańcami na placu Wielkopolskim oraz Bernardyńskim. Od godz. 12 do 16 chcemy odwiedzić ostatnie mieszkania na Starym Mieście.

Natomiast kandydaci do rady Osiedla Jeżyce z grupy "Odmieńmy Jeżyce" zapraszają wszystkich na festyn na placu Asnyka.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA