MKS Poznań: niedzielny wyjazd do Gdańska

Autor: Róża Wachowska, fot. archiwum
REKLAMA

Dość nietypowo, bo w niedzielę swój kolejny mecz ligowy rozegrają szczypiorniści MKS Poznań. Podopieczni Domana Leitgebera zmierzą się na Pomorzu z drużyną SMS Gdańsk.

Pojedynek ten zaplanowany był pierwotnie na przyszły weekend, ale w związku z uczestnictwem zawodników z Gdańska w Finale Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanego w Legnicy w dniach 19-20 marca, mecz przełożono właśnie na najbliższą niedzielę. Młodzi zawodnicy SMS w ostatnim czasie notują zwyżkę formy i są bardzo niewygodnym rywalem dla każdego. Tydzień temu wygrali w Gdyni z miejscowym Kar-Do 26:25 i mimo słabszego początku sezonu z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej.

Poznaniacy również pierwszą pierwszą rundę zagrali poniżej oczekiwań, ale z czterech rozegranych ostatnio spotkaniach trzy razy wygrali i pokazują, że jeszcze się nie poddali w walce o uniknięcie baraży. W porównaniu do zwycięskiego pojedynku z Warszawianką do drużyny dołączy Wojciech Leder, którego w tym meczu zabrakło. Prawo skrzydłowy czerwono-czarnych w ostatnich swoich spotkaniach był wyróżniającą się postacią w poznańskiej ekipie i z pewnością jego powrót do składu ucieszy trenera Domana Leitgebera.

W innym rozgrywanym w ten weekend meczu Warszawianka rozegra zaległy mecz z Sokołem Kościerzyna. Wyniki obu meczów będą bardzo istotne dla układu dolnej części tabeli.

Początek meczu w Gdańsku w niedzielę o godzinie 17.00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA