Oficjalny sklep kibica Lecha Poznań w Galerii Pestka!

Autor: Galeria Pestka
REKLAMA

7 marca odbędzie się oficjalne otwarcie sklepu Lecha Poznań w Galerii Pestka. Galeria Pestka i Kolejorz zaplanowali masę atrakcji i niespodzianek dla każdego kibica. Kibicujesz? Musisz tam być! W nowym sklepie znajdziesz nie tylko odzież, gadżety i pamiątki klubowe, ale także kupisz bilety na najbliższe spotkania Kolejorza. Na miejscu będzie możliwość wyrobienia karty kibica Lecha Poznań.

- Dla klientów Galerii Pestka i wszystkich kibiców z północnego Poznania to przede wszystkim wygoda, a dla Lecha pierwszy sklep otwarty poza INEA stadionem - mówi Artur Gagarin, dyrektor handlu Kolejorza. - Na dzień otwarcia zaplanowaliśmy masę niespodzianek, ale szczegóły podamy wkrótce.

Wielką gratką dla kibiców będzie dystrybucja karnetów i biletów na mecze w Galerii Pestka.

- Cieszymy się, że właśnie w Galerii Pestka powstanie sklep kibica KKS Lech Poznań – dodaje Łukasz Tomczak, marketing manager Galerii Pestka. - Współpraca pomiędzy naszą galerię a Kolejorzem od lat rozwija się pomyślnie. Wkrótce planowane otwarcie wzmocni więź pomiędzy klubem a mieszkańcami północnych dzielnic Poznania, którzy na co dzień będą mogli nabyć całą gamę klubowych gadżetów i skorzystać z mnóstwa atrakcji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA