Jaką jesteś kobietą ? Anielicą czy Diablicą?

Autor: Ewelina Klingsport
REKLAMA

Kobiety mają wiele twarzy. Potrafią być słodkie jak miód, a jednocześnie ostro dopiec. Odkryć kobiecą naturę starano się od wieków. A jakie naprawdę są kobiety? Dzień Kobiet to idealna okazja do znalezienia odpowiedzi na to pytanie.

W jej poszukiwaniu pomogą nam mieszkanki Poznania, biorące udział w akcji „Anielice i Diablice”, w której panie zaprezentują swoje prawdziwe oblicze.

Od 2 do 6 marca w ścisłym centrum miasta będą czekały na panie stoiska, w których będą mogły stworzyć własną stylizację anielską lub diabelską.

Wszystkie stylizacje uwiecznimy na zdjęciach, które zostaną zamieszczone w zakładce "8 marca" na portalu www.codziennypoznan.pl. Zdjęcia wezmą udział w głosowaniu na „Najciekawszą Anielicę” i „Najciekawszą Diablicę”. Głosowanie rozpocznie się 7 marca o godz. 00:01 a zakończy 8 marca o 23:59.

Stylizacje z największą liczbą głosów nagrodzone zostaną voucherami na wyjątkowe spotkania z przyjaciółkami.

Nagrodą za stylizację anielską jest voucher Day Spa do Centrum Estetyki na luksusowe zabiegi MASSADA dobrane indywidualnie do potrzeb skóry, natomiast za stylizację diabelską voucher do klubu PACHA Poznań z beforem w Fuego Cocktail bar.

Partnerami konkursu są Skodex Krotoski-Cichy, Telewizja ONTV oraz portal www.codziennypoznan.pl

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA