MKS zaliczył porażkę

Autor: Róża Wachowska, el, fot. archiwum
REKLAMA

Nie udało się piłkarzom ręcznym MKSu Poznań zwyciężyć w trzecim meczu z rzędu. Poznańscy szczypiorniści w sobotę musieli uznać wyższość MKSu Piotrkowianin Piotrków Trybunalski ulegając na boisku rywala 28:33.

Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Rafała Przybylskiego awansowali na drugie miejsce w tabeli. Spotkanie od początku do końca kontrolowali miejscowi.Po trzydziestu minutach gospodarze prowadzili 18:13 choć jeszcze trzy minuty wcześniej po bramce najskuteczniejszego w poznańskiej drużynie Bartosza Przedpełskiego było tylko 15:13. Po zmianie stron Piotrkowianin spokojnie kontrolował przebieg widowiska, a koncert swojej gry zaprezentował tercet Sebastian Iskra - Adam Pacześny - Tomasz Mróz. Wspomniana trójka zdobyła dla swojego zespołu w sumie aż 24 bramki i walnie przyczyniła się do zwycięstwa swojej drużyny.

Poznaniacy zagrali w tym meczu bez Rafała Niedzielskiego, Krystiana Kaczmarka i narzekającego na ból z łydce Daniela Bartłomiejczyka. Najwięcej bramek dla czerwono-czarnych zdobył wspomniany wcześniej Przedpełski, który zaliczył sześc trafień. Jedną bramkę mniej zdobyli Krzysztof Martyński i Maciej Tokaj.

W kolejnym swoim meczu poznaniacy zagrają przed swoją publicznością z KS Warszawianka, która mimo dużych problemów kadrowych pokonała w ostatnim meczu Kar-Do Gdynia różnica dwóch oczek.

Bramki dla MKSu zdobyli:
B.Badowski, D.Zarzycki, B.Przedpełski 6, M.Tokaj, K.Martyński po 5, J.Pochopień 4, J.Kasperczak, A.Zochowski, W.Leder po 2, Ł.Niedzielak i J.Perri po 1,D.Komisarek, D.Bartłomiejczyk.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA