Special Days: całe targi dekoracji!

Autor: Lilia Łada
REKLAMA

25 lutego ruszyły Targi Mody Poznań - a 26 lutego zaczyna się Gardenia i towarzyszące jej targi Special Days, czyli targi pełen dekoracji i ozdób specjalnie na uroczyste okazje: od Bożego Narodzenia po ślub.

Czym byłyby Święta Bożego Narodzenia bez wszystkich dekoracji: choinki, światełek, stroików i palących się świec? Czy można sobie wyobrazić imprezę weselną bez pięknie przystrojonej sali, karnawał bez przebrań, a walentynki bez serduszek, czekoladek i czerwonych akcesoriów? To wszystko można znaleźć na Targach Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days na MTP i to jedyna taka impreza w Polsce, gdzie w jednym miejscu można zobaczyć ofertę najnowszych dekoracji i najmodniejszych kompozycji kwiatowych na każdą uroczystość.

Dwa pierwsze dni targów (26 i 27 lutego) mają charakter kontraktacyjny i przeznaczone są dla florystów oraz przedsiębiorców z branży dekoracyjnej. Występujący na scenie specjaliści będą mówić m.in. o: elementach skutecznej wystawy sklepowej, nowościach florystycznych na 2015 rok, zwiększeniu efektywności pracowników kwiaciarni oraz działaniach e-marketingowych zwiększających sprzedaż. Wystąpią też cenieni floryści i dekoratorzy, którzy zdradzą,  jak tworzyć niesamowite kompozycje kwiatowe oraz jak pięknie zapakować prezent.

Trzeci dzień targów (28 lutego) to czas zakupowego szaleństwa dla publiczności, czyli wszystkich miłośników ozdób i hobbystów. W tym czasie będzie można zrobić zakupy do domu na wszystkie okazje, jakie tylko nam przyjdą do głowy: od Bożego Narodzenia po 1 listopada... Ceny będą wyjątkowo atrakcyjne, a dodatkowo miłośnicy kwiatów i kwiatowych kompozycji będą mogli podziwiać na scenie pokazy w wykonaniu mistrzów florystyki.

Główną atrakcją targów jest Show florystyczne „Sekunda&Sieradzan i Przyjaciele na Special Days” organizowane 26 lutego (czwartek) o godz. 18.30 w Sali Ziemi. W tworzeniu kwiatowych dekoracji wezmą udział najlepsi polscy floryści: Piotr Sekunda, Zygmunt Sieradzan, Małgorzata Szymioł, Monika Bębenek, Magdalena Birula-Białynicka, Katarzyna Cepa i Katarzyna Kluba. Bukiety i dodatki wykonane
z kwiatów zostaną zaprezentowane w formie energetycznego pokazu mody. Zwieńczeniem show będzie prezentacja sukni stworzonej z kwiatów, autorstwa mistrzów florystyki, duetu Sekunda i Sieradzan.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA