Zawodniczki Energetyka zwycięskie!

Nie tylko panowie pokonali w ten weekend swoich siatkarskich rywali. Także panie z klubu Energetyk Poznań stanęły na wysokości zadania, i to w bardzo dobrym stylu.

To był klasyczny mecz do “jednej bramki” (czy też – w tym wypadku – do jednego pola). Energetyk od samego początku “grał swoje”. Ani na chwilę przyjezdne nie zagrażały gospodyniom.

Było widać że poznanianki przewyższają gości o minimum jedną klasę. Pierwszy set to niespełna 15 minut i 25-10. W drugiej części gry zawodniczki Energetyka odpuściły sobie nieco, szczególnie pod koniec, ale i tak w 18 minut Energetyk zamknął seta.

Trzeci set to “aż” 20 minut i 25-18 dla gospodyń. Wynik końcowy: 3-0.
Mecz trochę bez historii, bo wygrała drużyna zdecydowanie lepsza pod każdym względem.

Większość puntów goście ze Starogardu zdobywały po prostych, niemal szkolnych błędach zawodniczek Energetyka.