Walentynki w Poznaniu - tylko z nami!

Autor: el, fot. L. łada
REKLAMA

W naszej redakcji od czerwonych balonów w kształcie serca aż mieni się w oczach, a praca wre od rana, walentynki, nie walentynki! Zobaczcie, jak wygląda redakcja cała w serduszkach, a jeśli ktoś też chce mieć takie zdjęcie - 14 lutego ma ostatnią szansę!

Nasze koleżanki uwijają się od rana zbierając akcesoria do walentynkowej akcji portalu Codziennypoznan.pl - czerwone balony w kształcie serc są już wszędzie, nawet na biurkach i na komputerach!

No cóż, tego dnia chyba trudno się dziwić, że ten kolor i ten kształt dominuje, a już za chwilę dziewczyny zbiorą wszystkie balony, czerwona serca i inne akcesoria - i wyruszą w miasto, by zapraszać poznaniaków do świętowania walentynek!

Akcja trwa od poniedziałku i w tym czasie wszyscy chętni mogli sobie zrobić typowo walentynkowe zdjęcia - a dziś ostatni dzień akcji i ostatni szansa na zrobienie walentynkowej fotki! Nasze dziewczyny czekają na chętnych na Półwiejskiej przy Starym Marychu i na Starym Rynku w od 13 do 15 oraz w Galerii Pestka  od 10.30 do 14.30. Kto chce mieć niepowtarzalne walentynkowe zdjęcie - zapraszamy! No i przy okazji można wygrać nagrody - przeczytajcie więcej o akcji...

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA