Śmieci: na Palacza nadal źle!

Autor: el, fot. Użytkownik
REKLAMA

Mimo że w wielu rejonach Poznania sytuacja ze śmieciami naprawdę się poprawiła - niestety, ulica Palacza do nich nie należy.

"15 grudnia 2014 znikły pojemniki z posesji Palacza 11 w Poznaniu" - relacjonuje nasz Użytkownik. - "Mija już ponad 60 dni, a pojemników jak nie ma tak nie ma. Jednak koszt opłacania wywozu śmieci, który jest w czynszu, nie znikł..."

Użytkownika bulwersuje fakt, że mieszkańcy nadal opłacają usługę, której de facto nie ma - i nikt z tym nic nie robi. Dyrektor GOAP, Bartosz Wieliński, odwiedził co prawda Górczyn, by skontrolować pracę firmy FB Serwis, ale na Palacza efekty jego wizyty nie są widoczne - przynajmniej jak dotąd.

Wiceprezydent Jakub Jędrzejewski, odpowiedzialny za funkcjonowanie GOAP, zapowiedział co prawda, że firmy, które nie wywiązują się należycie z obowiązków, nie dostaną wynagrodzenie za tę część pracy, której nie wykonały, by je zmobilizować do lepszej pracy. Ale mieszkańców Palacza nie interesuje kara, interesują ich pojemniki na śmieci, które powinny wreszcie pojawić się na osiedlu. Skoro dotąd ich nie ma to najwidoczniej obcięcie zapłaty nie bardzo pomogło...

"Wszyscy o nas zapomnieli" - zwraca uwagę nasz Użytkownik. - "A przecież niedługo już wiosna!".

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA