MKS powalczy z Kar-Do Gdynia

Autor: Róża Wachowska, MKS Poznań, fot. archiwum
REKLAMA

14 lutego w sali sportowej Gimnazjum nr 54 w Poznaniu odbędzie się kolejny ligowy mecz z udziałem piłkarzy ręcznych MKSu Poznań. Tym razem rywalem poznaniaków będzie rewelacja rozgrywek, zespół Kar-Do Gdynia.

Drużyna z Pomorza przed sezonem została mocno przemeblowana, ale osiągane przez gdynian wyniki pokazują, że to był bardzo dobry ruch. Zupełnie odwrotnie jest w poznańskim obozie. Podopieczni Domana Leitgebera mimo bardzo ambitnej postawy w wielu spotkaniach mają na swoim koncie tylko 7 punktów i okupują miejsce w dolnej części tabeli.

Sobotni pojedynek to kolejna szansa na poprawienie tego skromnego dorobku punktowego. Do gry w tym meczu powinni już wrócić nieobecni w Malborku Maciej Tokaj, Krzysztof Martyński i Antoni Żochowski. Jest natomiast duża niepewność czy z kontuzją zwycięży Daniel Bartłomiejczyk. Na domiar złego na czwartkowym treningu nogę skręcił Wojciech Leder i jego występ też stoi pod dużym znakiem zapytania.

Wykluczony jest również występ Rafała Niedzielskiego. Doświadczony skrzydłowy boryka się z urazem kolana, którego nabawił się w poprzednim tygodniu.  Ból jest na tyle duży, że uniemożliwia wychowankowi płockiej Wisły normalne poruszanie się. We wtorek przeprowadzone będzie badanie USG, ale jest duże prawdopodobieństwo, że uszkodzona została łąkotka w lewem kolanie.

- Tu już nie ma czasu na opowiadania. My musimy zacząć zdobywać punkty. To jest dla nas ostatni moment jeśli chcemy jeszcze powalczyć o spokojny byt w 1 lidze - krótko wypowiedział się Doman Leitgeber.

Początek tego spotkania w sobotę o godzinie 18.00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA