YOKOdesign: wiosenna kolekcja fascynatorów

Autor: YOKOdesign, el, fot. Ewa Okularczyk
REKLAMA

Pogoda wcale na to nie wskazuje, jednak mimo wszystko wielkimi krokami zbliża się wiosna. A skoro wiosna, to i wiosenna moda. Co proponuje na głowę Ewa Okularczyk, projektantka fascynatorów z YOKOdesign?

- Tym razem królują woalki i pióra, ale nie brakuje także charakterystycznych dla marki toczków z filcu w ciekawej kolorystyce - opowiada projektantka. - W wiosennej kolekcji pojawiły się także drobne opaski ze skór i pereł, które można nosić na co dzień.

Prawie tak ciekawe jak nowe wzory fascynatorów są... modelki. W ich rolę wcieliło się pięć różnych poznanianek, które na co dzień wcale nie są modelkami: pracują w różnych zawodach, mają różne typy urody - ale właśnie to sprawiło, że przygotowanie dla nich fascynatorów okazało się... fascynującym wyzwaniem.

Za obiektywem stanęła sama projektantka marki.
- To była cudowna przygoda - mówi. - Miałam okazję poznać nowe osobowości. Każda z zaproszonych modelek wykonuje inny zawód: tancerka tańca nowoczesnego, germanistka, blogerka modowa i kulinarna, pani inżynier. Celem tej sesji było pokazanie, że każda kobieta może nosić fascynatory! Trzeba je tylko odpowiednio dopasować do urody i kształtu twarzy.

Cóż, nikt, kto obejrzy te zdjęcia, nie będzie miał wątpliwości, że Ewie Okularczyk udało się sprostać wyzwaniu. A co ciekawe, sesja z niezawodowymi modelkami spodobała jej się tak bardzo, że zapowiada jej powtórzenie. Może przy okazji następnej kolekcji...? Warto śledzić stronę i FB YOKOdesign (www.yokodesign-fascynatory.pl, www.facebook.com/yokodesignfascynatory).

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA