REKLAMA: Familijna sobota w Family Cafe (film)

Autor: AM
REKLAMA

W słoneczną sobotę 27 września w progi Family Cafe zawitało mnóstwo gości. Na oficjalnym otwarciu Centrum Kreatywnego Rozwoju nie zabrakło ani pysznych słodkości - ani dobrej zabawy.

W klimatycznych wnętrzach i przyciągającym wzrok bajkowym wystroju najmłodsi mieli okazję wziąć udział w różnych zajęciach. Duże zainteresowanie wzbudziły warsztaty kulinarne Art Food, których efektem były cupcake i ciastka z dynią. Świetną artystyczną zabawą było ozdabianie własnoręcznie przygotowanych lizaków. Swoje plastyczne umiejętności dzieci miały okazję zaprezentować także w trakcie zajęć poświęconych technice decoupage. Z drewnianych klamerek powstały niezwykłe zwierzątka!

W kolejce dzieci ustawiały się do malowania twarzy. Dziewczynki wybierały motylki, a chłopcy pieski i tygryski. Kolejnym etapem przygody ze zmianą wyglądu było stworzenie nowej fryzury. Fryzjer Jakub Wujec stylizował włosy dzieci korzystając z profesjonalnych kosmetyków marki HOT TOT. Dziewczynki z pięknymi długimi lokami wyglądały jak prawdziwe księżniczki! Chłopcy natomiast wykazali się dużą odwagą w trakcie strzyżenia włosów, którego efektem były nowe fryzurki z pazurem... Każde dziecko, które poddało się fryzjerskiej stylizacji otrzymało upominek ufundowany przez Bea Beleza.

Nagrody czekały również na uczestników rodzinnych konkursów. Gorący doping towarzyszył mamom, które wspólnie z dziećmi ubijały pianę z białek.

Po emocjach towarzyszących konkursowej rywalizacji przyszedł czas na pokaz mody. W roli modelek wystąpiły mama i córka, które zaprezentowały modele z najnowszej kolekcji marki Le Bonbon.

Tak spędzone popołudnie to świetny sposób nie tylko na poznanie umiejętności swoich dzieci, ale i wspólną zabawę, która zacieśnia więzi rodzinne. Założycielki Family Cafe zapraszają dzieci i rodziców na kolejne spotkania z kreatywną zabawą!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA