Rails Girls Poznań: zapisy do 4 września

Autor: Monika Filipkowska, Rails Girls Poznań

Wszystkie panie, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem, mogą do 4 września zgłaszać chęć udziału w Rails Girls Poznań. Warsztaty odbędą się 12 i 13 września.

Rails Girls są to dwudniowe darmowe warsztaty z programowania dla kobiet. Inicjatywa Rails Girls narodziła się w Finlandii, a do Poznania przywędrowała w zeszłym roku. Wtedy to chęć udziału w tym wydarzeniu zgłosiło około 150 kobiet. W tym roku organizatorki liczą na jeszcze większy sukces i gorąco zachęcają do udziału w warsztatach, które odbędą się 12 i 13 września.

W ciągu tych dwóch dni dziewczyny poznają zasady projektowania i budowania aplikacji przy wykorzystaniu Ruby on Rails. 30 uczestniczek będzie pracować w trzyosobowych grupach pod czujnym okiem trenerów, którzy odkryją przed nimi tajniki programowania. Efektem warsztatów będą prawdziwe aplikacje, które będzie można podziwiać podczas podsumowania.

Celem Rails Girls jest nie tylko nauka programowania, ale także integracja kobiet zainteresowanych tą tematyką. Dzięki wspólnej pracy i networkingowi w trakcie zajęć będzie można nawiązać ciekawe znajomości, które mogą stać się impulsem do stworzenia nowych projektów w przyszłości. Podczas warsztatów będzie można również posłuchać inspirujących prezentacji dotyczących nowych technologii, programowania, czy biznesu.

By zgłosić chęć udziału w warsztatach, należy wypełnić formularz, który do 4 września będzie dostępny pod adresem railsgirls.com/poznan. Na stronie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące poznańskiej edycji Rails Girls.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA