YOKOdesign: nowa kolekcja już jest!

Autor: YokoDesign, el, fot. YokoDesign
REKLAMA

I nie tylko najnowsza kolekcja, ale też sesja zdjęciowa najnowszych dzieł Ewy Okularczyk z nową marką poznańską Ziplt.

Nie da się ukryć, że warunki były ciężkie, bo pogoda w ogóle ostatnio daje się poznaniakom we znaki - a co dopiero tym, którzy muszą pracować w plenerze...!

Ale mimo skwaru lejącego się z nieba, mimo turystów i gapiów, mimo zmęczenia - w piękny sobotni poranek, w wyjątkowym krajobrazie Rogalina, udało się połączyć siły dwóch poznańskich, niezależnych marek: YOKOdesign – królestwa niezwykłych toczków, opasek  oraz ZipIt – oryginalnej odzieży dla kobiet, tryskającej kolorem, zadbanym detalem i formą. Do zdjęć pozowała piękna Paulina Chłapkowska, więc to musiało się udać!

Efekt sesji jest doskonale widoczny na zdjęciach: świeżość modelki idealnie współgra z prezentowaną kolekcją odzieży i fascynatorów. Prezentowane stylizacje opierają się na grze kolorów, obok stonowanych beży i zieleni wplecione zostają jako dodatki barwy limonki i amarantu. Kolor, wygoda i unikatowość to baza zarówno marki ZipIt, jak i YOKOdesign!

Kobieta według nich musi być odważna, ceniąca elegancję a zarazem kochająca luźne kroje oversize - i musi też być indywidualistką...

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA