Czy poznaniacy wiedzą, jak schudnąć?

Autor: AM
REKLAMA

Już po raz drugi w tej edycji akcji POZNAŃ zrzuca kilogramy na tarasie Kupca Poznańskiego poznaniacy mogli poznać sekrety odchudzania - i zdrowego odżywiania.

Tym razem poznaniacy mogli sprawdzić poziom tkanki tłuszczowej w swoim organizmie, a także dowiedzieć się jak pokonać ją od wewnątrz, dzięki poradom dietetyka Urszuli Borowskiej i od zewnątrz poprzez zabiegi kosmetyczne, o których opowiadała Marta Matuszewska z salonu Dolina Piękna.

W prawidłowo zbilansowanej diecie powinny znaleźć się produkty białkowe, do których przygotowania w domu zachęcał Łukasz Jurga z firmy Zdrowe Mleczko. Pełnowartościowe mleko prosto od krowy dostępne w Poznaniu bezpośrednio z mlekomatu w połączeniu z odpowiednimi szczepami bakterii stanowi doskonałą bazę, z której  sami możemy zrobić jogurt naturalny lub kefir.

Kulinarni eksperci z firmy AMC  Iwona Cielińska i Jacek Maćkowiak prezentowali, jak przygotować zdrowy i smaczny obiad. W wersji wegetariańskiej była to zapiekanka makaronowa z warzywami, natomiast dla smakoszy mięsa przygotowali zapiekaną pierś z kurczaka z żurawiną i żółtym serem z warzywami gotowanymi na parze. Ważny jest wybór mięsa wysokiej jakości, o której świadczy certyfikat QAFP. To oznaczenie posiadają produkty Nasz Kurczak z firmy WIPASZ, które poznaniacy mieli okazję skosztować w trakcie akcji.

W czasie odchudzania często brakuje nam siły i spada nasza odporność. Doskonałym sposobem na poprawę naszego samopoczucia i wzmocnienie organizmu są serwowane przez barmankę Earth Power drinki owocowe. Dzienna dawka witaminy C w postaci 15 ml suplementu Phyto C w połączeniu z sokami owocowymi to smaczny zastrzyk energii...

O tym, jak zregenerować organizm - zwłaszcza po intensywnym treningu - czy też jak nie podjadać w nocy mówiła Katarzyna Porzegowiak z firmy KAMI Sypialnie. Zdrowy sen to przecież najlepsza forma wypoczynku dla naszego ciała! Niektórzy z uśmiechem na twarzy sprawdzali, jak komfortowe są materace...

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA