Smaczny piknik już wkrótce na Cytadeli!

Autor: L. Kuczyńska, fot. ONTV
REKLAMA

Lubicie smaczne, pożywne i - przede wszystkim - zdrowe jedzenie, serwowane w pięknych okolicznościach przyrody? Mamy więc coś dla was! Już w sobotę na Cytadeli odbędzie się Piknik Dietetyczny w ramach akcji Poznań Zrzuca Kilogramy!

 

Telewizja ONTV i portal codziennypoznan.pl wraz z partnerami akcji Poznań zrzuca Kilogramy zapraszają wszystkich poznaniaków na Dietetyczne Grillowanie na polanie Cytadeli przy restauracji Umberto. Organizatorzy pikniku zademonstrują przybyłym gościom, w jaki sposób można przygotować dietetycznego grilla - będzie można m.in. spróbować kurczaka ze znakiem QAFP (oznaczającego System Gwarantowanej Jakości Żywności), dostarczonego specjalnie na to wydarzenie przez firmę Wipasz Nasz Kurczak.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że równie ważne jak gotujemy, jest to, na czym to robimy. Dlatego dla wszystkich, którzy są ciekawi jak wygląda zdrowe gotowanie - firma AMC przygotuje szczegółowe pokazy i niezwykłe ciekawostki, przy których używać będzie produktów żywnościowych firmy Vita Natura.

Jednak samo zdrowe jedzenie nie wystarczy - kolejnym warunkiem zdrowego trybu życia jest aktywność fizyczna. O to podczas wydarzenia na Cytadeli zadbają trenerzy z Pure Jatomi Fitness. Przygotują oni sprawdzony trening przeznaczony specjalnie do walki ze zbędnymi kilogramami. Będzie również możliwość skorzystania z badania układy stopy na specjalnej bieżni udostępnionej przez INTERSPORT.

Na Cytadelę przyjedzie także... mlekomat ze Zdrowego Mleczka, a w nim wiele nowych smaków mleka. Z kolei Earth Power zapewni nam najróżniejsze drinki bezalkoholowe,  a przy tym bardzo zdrowe. Firma Kami przywiezie poznaniakom rewelacyjne materace zapewniające komfortowy sen. Będzie można również porozmawiać z przedstawicielami marki SemCo o zdrowych olejach tłoczonych na zimno.  

Piknikujemy, bawimy się i - przede wszystkim - zapraszamy do restauracji Umberto 28 czerwca, od godziny 12 do 16.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA