REKLAMA: Lekkie i zdrowe przekąski

Autor: E. Klingsport, fot. Wasa
6
REKLAMA

Latem z przyjemnością myślimy o aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Korzystając z dobrej pogody, mamy możliwości wychodzenia na długie spacery,  rowerowe wypady poza miasto. Najlepiej jeśli w pięknych okolicznościach przyrody możemy również przegryźć coś smacznego i pożywnego. Na szczęście wśród wielu dostępnych na rynku smakołyków, są również wygodne i pełne zdrowej energii przekąski Wasa Sandwich.

Kiedy robi się cieplej, zaczynamy zwracać większą uwagę na to co jemy. Chcemy, żeby było smacznie, zdrowo i lekko, a jednocześnie pożywnie. Szukając wartościowych składników codziennej diety, skupiamy się nie tylko na pełnowartościowych daniach, ale również zdrowych przekąskach gotowych do spożycia. Dla osób, które zwracają uwagę na to co jedzą i szukają alternatywy do słodkich batoników czy chipsów, producent chrupkiego pieczywa Wasa przygotował unikalne produkty.

Wasa Sandwich to dwie kromki chrupkiego pieczywa z kremowym serkiem oraz różnymi przyprawami, W chwili obecnej na rynku dostępnych jest aż sześć wariantów kanapek. Pieczywo przekładane jest serkiem o smaku naturalnym lub połączonym z aromatycznymi dodatkami: szczypiorkiem, pomidorem i bazylią, ziołami oraz papryką.  Dla tych, którzy lubią słodkie małe co nie co, dostępna jest także wersja z serkiem i czekoladą. Pieczywo w zależności od rodzaju, wypiekane jest z najwyższej jakości mąki: żytniej pełnoziarnistej lub pszennej.  W każdej paczce znajdują się dwa chrupiące paluszki, o kaloryczności od 70 do 100 kalorii na sztukę.

Wasa Sandwich to zdrowa przekąska, która przydaje się w wielu sytuacjach życia codziennego - świetnie sprawdzi się w pracy, w szkole, na uczelni, czy podczas wiosenno-wakacyjnych podróży. Może być spożywana jako podwieczorek lub drugie śniadanie. Zaspokoi również głód między regularnymi posiłkami lub po zwiększonej aktywności fizycznej. Kiedy jesteśmy zabiegani, szukamy szybkich, pożywnych rozwiązań dla całej rodziny – takie gotowe kanapki są świetnym pomysłem na pełnowartościowe i smaczne dopełnienie diety. Ze względu na różnorodność oferty Wasa Sandwich, każdy ma szansę na znalezienie swojego ulubionego smaku.  Istotne jest również to, że produkty te nie zawierają konserwantów i mają wysoką wartość odżywczą.


Wasa Sandwich są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 1,99 zł
www.wasa.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA