Jak Poznań zrzucał kilogramy

Autor: Lidia Kuczyńska, el, fot. Lidia Kuczyńska
REKLAMA

Wspaniały prowadzący Adrian Krakówka, energetyczna muzyka i oczywiście smakowite, choć dietetyczne dania - 12 czerwca w samo południe na Tarasie Kupca Poznańskiego przy ul. Wrocławskiej ruszyła kolejna już edycja Poznań Zrzuca Kilogramy. Akcja jest organizowana przez portal Codzienny Poznań i telewizję ONTV.

Na stoiskach bulgotało, gotowało się i wspaniale pachniało i warto było podejść, bo na każdego chętnego czekały  pyszne i zdrowe dania. Vita Natura częstowała dwoma rodzajami pasztetu wegetariańskiego, dietetycznym koktajlem truskawkowym z kaszą, granolą oraz musaką przygotowaną przy pomocy partnerów z AMC. Bo przedstawiciele AMC udowodnili kolejny już raz, że nie tylko w ich garnkach zupę można ugotować w 6 minut - musakę Vita Natury zamiast w 30 minut przygotowali zaledwie w 10! Warto dodać, że do gotowania użyto mięsa firmy Wipasz ze znakiem jakości QAFP świadczącym o gwarantowanej jakości produktu...

A poznaniakom wszystko bardzo smakowało! Najlepszym dowodem na to były ciągłe kolejki do degustacji.

Ale oczywiście zdrowia dieta to przecież jeszcze nie wszystko. Na jednym ze stoisk była możliwość odbycia konsultacji z trenerem personalnym. Wykonywane były bezpłatne pomiary składu masy ciała, a to wszystko dzięki Pure Jatomi.  

Był też zakątek tradycyjny w którym spróbować można było smaków tradycyjnych polskich olejów, które są bardzo zdrowe i doskonale sprawdzają się nie tylko przy dietach. Tu gospodarowała pani Beata z firmy Semko, dzięki której wszyscy obecni mieli szansę dowiedzieć się, co naprawdę oznacza starodawne porzekadło ”lepszy rydz niż nic” - próbując oleju... rydzowego.

Tuż obok było stoisko owocowych koktajli firmy Earth Power  - w tym miejscu osoby uczestniczące w akcji mogły nie tylko ugasić pragnienie, ale i dostać dodatkowo zastrzyk energii razem z solidną dawką naturalnej witaminy C.

Po wczorajszym spotkaniu poznaniacy już wiedzą, jak i co jeść, by nie zakłócało to prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wiedzą też, gdzie się zwrócić, gdy doskwiera im problem z nadwagą, a co najważniejsze - wiedzą również, że przez całe lato będą mogli brać udział w kolejnych odsłonach akcji Poznań zrzuca kilogramy i w piknikach dietetycznych.

Szczegóły na temat kolejnych spotkań w ramach akcji PZKG już niebawem na naszym portalu!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA