Poznań znowu zrzuci kilogramy!

Autor: KN, E. Stawicka, fot. archiwum
REKLAMA

Poprzednie lato upłynęło pod znakiem akcji, w której każdy poznaniak miał szansę zadbać o swoje ciało i ducha. Udało się - wspólnie poznaniacy zrzucili 100 kilogramów. Ale to nie koniec - organizatorzy podjęli wyzwanie i w tym roku postanowili pobić tamten rekord.

Dlatego już 12 czerwca o 10 rusza kolejna edycja akcji "Poznań zrzuca kilogramy". W tym roku w każdy czwartek lata do godziny 18 taras Kupca Poznańskiego przemieniać będzie się w dietetyczne piknikowe poletko.

Każdy poznaniak będzie miał szansę z jednej strony odkryć nowoczesne sposoby walki o idealną figurę, z drugiej zaś poznać tajniki tradycyjnych dań, które od lat stanowią nieodłączną część zdrowych jadłospisów.

Konsultacje z trenerami jednej z największych sieci siłowni w Polsce, pomiary składu ciała, wspólne ćwiczenia - to atrakcje dla aktywnych. Na tych zaś, którzy chcą się dowiedzieć jak jeść smacznie i zdrowo, będą czekały dietetyczne smakołyki oraz specjalnie podany kurczak – Nasz Kurczak! Niektórzy specjaliści twierdzą, że nic nie smakuje lepiej niż kurczak dobrze przyrządzony przez kulinarnych ekspertów z AMC!
 
Dookoła Kupca i na dwóch najbardziej znanych poznańskich deptakach spotkać będzie można spacerujące hostessy, które zapraszać będą do wspólnych zabaw w konkursach organizowanych przez partnerów akcji. Dziewczyny będą też rozdawać gadżety i dietetyczne przekąski: granolę serwowaną przez firmę Vita Natura czy też koktajle owocowe z dużą zawartością witaminy C przygotowane przez barmana firmy Earth Power International.

Organizatorzy uprzedzają by w dniach, w których odbywają się wydarzenia, uważnie się rozglądać by nie stracić okazji na nietypowe niespodzianki.
 
Telewizja ONTV zaprasza nie tylko tych którzy chcą schudnąć, ale również tych, którzy chcą dowiedzieć się jak zdrowo gotować, czego unikać w diecie, jakie suplementy dopasować do swojego organizmu, gdzie ćwiczyć i do kogo się zwrócić gdy brakuje motywacji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA