20 tysięcy za ustalenie sprawcy?

Autor: monbor, fot. archiwum
REKLAMA

Izabella Łukomska - Pyżalska poinformowała, że zamierza wraz z mężem wyznaczyć 20 tysięcy nagrody dla osób które pomogą wyznaczyć sprawcę. Podczas weekendu majowego państwo Pyżalscy padli ofiarą złodzieja. Stracili między innymi zegarki oraz biżuterię o wartości blisko 400 tysięcy złotych.

- Potwierdzam, że w moim domu doszło do włamania. Wyjechaliśmy na długi weekend do teściów. Gdy wróciliśmy w niedzielę, jedno z okien było wypchnięte z ramy
Izabella Łukomska-Pyżalska. -

W środku nie było widać śladów plądrowania, co może oznaczać, że złodziej wiedział, po co przyszedł. Alarm zadziałał i się uruchomił. Sąsiedzi go słyszeli, ale myśleli, że jesteśmy na miejscu, bo przed domem stał jeden z naszych samochodów.

Wśród skradzionych rzeczy znalazły się między innymi zegarki, pierścionek zaręczynowy, obrączka oraz broszka, która miała dla Pyżalskiej wartość przede wszystkim sentymentalną. Była to rodzinna pamiątka. Policjanci zabezpieczyli już ślady oraz nagrania z monitoringu, które nie padły łupem złodziei. Zapisy rejestrujące to co działo się w domu Pyżalskich po 3 w nocy również zostały skradzione wraz z biżuterią.

- Chcemy wyznaczyć z mężem 20 tys. zł nagrody dla osoby, która pomoże w ustaleniu sprawcy – informuje na portalu społecznościowym Pyżalska.
Kandydatka do Europarlamentu docenia również pracę poznańskiej policji... we współpracy z mediami.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA