Uwaga na Błażeja - zmienia się organizacja

Autor: ZDM, fot. archiwum
REKLAMA

W dniach 22 kwietnia - 15 maja 2014 roku, obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Błażeja. Ulica Błażeja na odcinku od posesji 11A do numery 18B zostanie wyłączona z ruchu.

Objazd zamkniętego odcinka ulicy Błażeja (dojazd do ulicy Jasna rola z ulicy Naramowickiej) odbywać się będzie równoległą ulicą Bolka. Wykonawca zobowiązał się do umożliwienia dojazdu do posesji.

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu związane jest z zadaniem polegającym na budowie chodnika po południowej stronie ulicy Błażeja na odcinku od nieruchomości nr 6 do posesji nr 18 o długości około 230 metrów. W ramach inwestycji zostanie również wymieniona konstrukcja jezdni na wysokości posesji nr 16 i 18 na odcinku około 60 metrów oraz budowę pięciu progów zwalniających.

Zakończenie prac budowlanych nastąpi w terminie do 30 maja 2014 roku. Koszt inwestycji wynosi 161277,60 złotych. Wykonawca prac budowlanych jest wybrana w drodze przetargu firma „DROGOBUD” sp.j. ZDM prosi o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych robót budowlanych i zwracanie uwagi na aktualną organizację ruchu.

Inwestycja finansowana jest z budżetu Rady Osiedla Naramowice.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA