Położne zapraszają przyszłe mamy

Autor: www.siostraania.pl

8 marca w Poznaniu rozpocznie się kolejna odsłona kampanii społecznej Po prostu Położna. Chętne panie mogą się jeszcze rejestrować!

Spotkanie skierowane jest głównie do kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo. Podczas czterogodzinnych warsztatów zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak opieka położnej na każdym etapie życia kobiety czy spotkania edukacyjne z położną od 21. tygodnia ciąży. Uczestnicy poznają prawa i kompetencje położnej oraz dowiedzą się jak można pod jej opieką przygotować się do porodu i macierzyństwa, a także na jakie wsparcie można liczyć w kwestii opieki nad noworodkiem i karmienia piersią.

Wiedzę na ten temat przekaże Ewa Janiuk – ekspert kampanii, położna z wieloletnim doświadczeniem – oraz Agnieszka Maciąg – ambasadorka akcji, znana modelka, dziennikarka, piosenkarka i mama, która w czasie ciąży korzystała z opieki położnej. W spotkaniu weźmie udział również Tomasz Chodkowski, prezes firmy Medela Polska, który podczas wykładu „Karmienie piersią a polska rzeczywistość” rozwieje wątpliwości związane z naturalnym karmieniem oraz odpowie na pytania uczestników.

Początek warsztatów o godz. 11 w Hotel Twardowski (ul. Głogowska 358a). Wstęp wolny. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.poprostupolozna.pl. Na zarejestrowanych uczestników czekają liczne quizy z nagrodami oraz prezenty. O szczegółach spotkania uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

Organizatorem kampanii jest portal www.siostraania.pl, Fundacja Siostra Ania oraz NZOZ „Zdrowa Rodzina”.

Bieżące informacje o akcji Po prostu Położna można znaleźć na www.poprostupolozna.pl oraz na Facebooku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA