Nadchodzi „Czas kobiet”!

Autor: Ewelina Klingsport, fot. mat. pras.
REKLAMA

„Czas Kobiet” to wyjątkowe spotkanie w kobiecym gronie organizowane przez Instytut Glamour, które odbędzie się 8. marca o godz. 17.

Jak wygląda życie kobiet realizujących się w show biznesie - zdradzą Urszula i Majka Jeżowska goście specjalni spotkania. Ze znanymi piosenkarkami na temat blasków i cieni kobiecych karier porozmawia Marta Trybura.

O tym, jak dbać o swój wizerunek i jak ważnym jego elementem jest perfekcyjny makijaż dopasowany do typu urody - opowie Justyna Kaczmarek, absolwentka Szkoły Makijażu, Wizażu & Stylizacji Anity Folaron. Wizażystka L’Oreal i Bourjois poza analizą kolorystyczną zaprezentuje także wiosenne trendy w makijażu, a dzięki temu każda z pań obecnych na spotkaniu będzie miała możliwość sprawdzenia, który z makijażowych trendów najbardziej przypadł jej do gustu.

Ważnym elementem spotkania będzie prelekcja na temat profilaktyki raka piersi. Anna Jasińska, przedstawicielka poznańskiego towarzystwa „Amazonki” opowie swoją historię walki z rakiem piersi.  A ponieważ zdrowe życie to także zdrowe jedzenie – wśród atrakcji nie zabraknie gotowania na żywo. Uczestniczki zabawy dowiedzą się, jak przygotować lekkie i szybkie sałatki z domowym dressingiem, smaczną i zdrową alternatywę dla przekąsek typu batonik lub frytki.

Maciej Katarzyński, sommelier i venenciador (czyli mistrz serwowania sherry) w jednej osobie opowie o tym, jak wino stało się esencją jego życia. Przybliży również uczestniczkom spotkania kulturę, historię, pochodzenie i sposób doboru tego wyjątkowego trunku. Panie będą mogły dowiedzieć się nie tylko tego, jak i kiedy serwować dane wino oraz jak je degustować, ale też jakie procesy rządzą powstawaniem tego wyjątkowego trunku. Spotkanie zwieńczone zostanie loterią wizytówkową, której towarzyszyć będzie degustacja wina.

Szczegóły dotyczące rezerwacji miejsc dostępne są pod numerami:  61 814 15 35,  695 925 277 oraz adresem mailowym rezerwacja@instytut-glamour.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA