Polscy programiści ponownie wśród najlepszych na świecie!

Autor: A. Gutkowska, AGM PR, fot. M. Owsianna
REKLAMA

Polscy programiści z Poznania znaleźli się w światowej czołówce specjalistów współpracujących z Sitecore – globalnym liderem w tworzeniu oprogramowania do zarządzania treścią.

Adam Najmanowicz oraz Marek Musielak z firmy Cognifide jako jedyni Polacy otrzymali w tym roku tytuł „Technology Most Valuable Professionals”. Od 8 lat nagroda przyznawana jest osobom o największej wiedzy eksperckiej dotyczącej oprogramowania Sitecore, aktywnie uczestniczącym w jej przekazywaniu i promowaniu. W 2014 roku wyróżniono nią jedynie 107 informatyków z prawie 17-tysięcznej społeczności Sitecore na całym świecie.

Adam Najmanowicz oraz Marek Musielak z poznańskiej firmy Cognifide, pracującej m.in. dla takich globalnych marek jak Skype, Roche czy Chivas, znaleźli się w gronie najlepszych programistów na świecie. Jako jedyni Polacy zdobyli nagrodę Sitecore – lidera w tworzeniu oprogramowania CMS (Content Management System), wykorzystywanego do budowania serwisów i portali internetowych.

Tytuł „Technology Most Valuable Professionals” trafił w tym roku do 107 osób należących do społeczności Sitecore, składającej się z ponad 17 tysięcy członków, w tym z 8 tysięcy certyfikowanych deweloperów.  Firma od 8 lat wyróżnia osoby, które nie tylko są świetnymi ekspertami i specjalistami w zakresie programowania, ale także aktywnie angażują się w rozwój całego środowiska – biorą udział w spotkaniach branżowych, prowadzą blogi, dzielą się swoją wiedzą na forach internetowych.

Mamy być z czego dumni - jedna z najważniejszych na świecie firm IT, zajmująca się systemami zarządzania treścią, doceniła wiedzę i doświadczenie członków naszego zespołu. Adam Najmanowicz już po raz trzeci otrzymał tytuł „Most Valuable Professional”, natomiast dla Marka Musielaka to pierwsze takie wyróżnienie. – mówi Albert Cenkier, dyrektor techniczny w firmie Cognifide – Jesteśmy certyfikowanym partnerem Sitecore, a nasi programiści biorą czynny udział w życiu społeczności poprzez blogowanie oraz obecność na spotkaniach, gromadzących ekspertów z całego świata. Przyczyniają się w ten sposób do podwyższenia innowacyjności w branży IT oraz przybliżają technologie informatyczne biznesowi.

Sitecore to międzynarodowy koncern z branży IT z główną siedzibą w Londynie. Założona w 2001 r. firma zatrudnia obecnie ponad 500 osób i działa w 50 krajach na kilku kontynentach. Wśród jej ponad 3,5 tys. klientów znajdują się uznane na całym świecie marki, takie jak m.in. American Express, easyJet, LEGO, Heineken, Microsoft czy Nestle.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA