Uniwersytet Ekonomiczny zaprasza na swoje święto!

Autor: UEP, el, fot. archiwum
REKLAMA

W tym roku myślą przewodnią wydarzenia będzie hasło „Stan surowy – otwarty na świat” - to hasło przewodnie tegorocznych, VI Dni Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Święto odbędzie się 26 i 27 lutego.

Hasło uroczystości zostało bezpośrednio zainspirowane budową nowego budynku UEP – Centrum Edukacyjnego Usług Elektronicznych – ale ma również kilka znaczeń metaforycznych, do których nawiązywać będą organizowane w ramach VI Dni UEP debaty, wykłady, warsztaty i wystawy.

Jakie znaczenie ma otwartość w polskim i międzynarodowym biznesie? – tego będzie można dowiedzieć się podczas panelu dyskusyjnego „Otwarci na świat – ekspansja globalna jako ważny czynnik rozwoju polskich firm”. Zaproszenie do udziału w debacie przyjęli Wicepremier, Minister Gospodarki Janusz Piechociński, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa Paweł Tamborski, Prezes Zarządu KGHM Polska Miedź SA dr hab. Herbert Wirth, Prezes Zarządu Amica Wronki SA Jacek Rutkowski i dr Jan Kulczyk (26.02 godz. 12.30 – 14.00 Aula, Gmach Główny).
 
Co robić, by być „otwartym na sukces”? – odpowiedzi na to pytanie przyniosą organizowane w ramach VI Dni UEP wykłady i targi. Na wstępie o poszukiwaniu oryginalności edukacji uniwersyteckiej UEP opowie prof. dr hab.  Piotr Banaszyk, prof. zw. UEP. Profesor Krzysztof Szydzisz – specjalista z zakresu emisji głosu i kierownik Zakładu Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – przybliży temat skutecznej komunikacji werbalnej w biznesie. Adrian Wrociński – współwłaściciel Milado Centrum Rozwoju Personalnego – poradzi, jak budować pozytywny wizerunek na rynku pracy (27.02 godz. 12.00 – 14.00 Aula, Gmach Główny).

Odbędą się również dwa wernisaże, pokonkursowa wystawa plakatów studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu „Arm-wrestling – ile państwa, ile rynku”, połączona z zawodami w siłowaniu się na rękę (26.02 godz. 14.00 – 16.00 Collegium Altum). Oraz jakiej otwartości uczy… żeglowanie i jak ta otwartość jest powiązana z… ekonomią? – na ten temat będzie okazja porozmawiać na wernisażu wystawy z cyklu „Jachtem za krąg polarny” organizowanej z inicjatywy pasjonata żeglarstwa, prof. dra hab. Józefa Garczarczyka. Gośćmi profesora będą najsłynniejsi kapitanowie wypraw polarnych: kpt. Ryszard Wojnowski, kpt. Maciej Jodkiewicz i  kpt. Zbigniew Jałocha (27.02 godz. 16.30 Aula, Gmach Główny).

Panele i wystawy mają charakter otwarty. Zapraszamy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA