REKLAMA: Jak rozwiązać problemy ze zbędnym owłosieniem?

Autor: AM
REKLAMA

Czy wy też marzycie o gładkiej i jedwabistej skórze bez ciągłego pamiętania o depilacji? Zima jest idealnym momentem aby pomyśleć o trwałej depilacji laserowej, która na zawsze rozwiąże problemy ze zbędnym owłosieniem.

Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą metodą trwałej eliminacji niechcianego owłosienia. Polega ona na oddziaływaniu światłem lasera na melaninę zawartą w mieszku włosowym. Jest to metoda bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna dla skóry. Ponieważ nasze włosy nie rosną w równym tempie i znajdują się w czasie zabiegu w różnych fazach wzrostu, należy zabieg kilkakrotnie powtórzyć. Ilość koniecznych zabiegów zależy od kondycji włosów, ich koloru oraz grubości, zwykle konieczne jest wykonanie 3-4 powtórzeń.

Oczywiście skuteczność zabiegu zależy od rodzaju lasera. Najskuteczniejszym obecnie urządzeniem tego typu jest laser diodowy LightSheer. Jego skuteczność to eliminacja 98% owłosienia w miejscu naświetlania. Jest on również najbezpieczniejszym sprzętem: posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, który jest honorowany na całym świecie. Posiada również certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa, laser LightSheer został zaopatrzony w unikalny system chłodzenia ChillTip.

W Poznaniu depilację wspomnianym leserem oferuje Studio fryzur i urody Efektownia. Zabiegi wykonywane są tam przez wykwalifikowany i doświadczony personel, który przeszedł specjalistyczne szkolenie przeprowadzone przez producenta, udokumentowane odpowiednim certyfikatem.

Chociaż leser diodowy Ligh Sheer jest całkowicie bezpieczny, należy pamiętać o kilku istotnych zasadach: przed zabiegiem, a także pomiędzy zabiegami musimy zapomnieć o solarium i innych metodach opalania. Nie należy też stosować innych sposobów depilacji (jedynie tradycyjne golenie maszynką).

Po wykonaniu zabiegu zalecane jest nałożenie pantenolu, alantanu, zinalfatu lub innego preparatu regenerującego skórę. Trzeba też  pamiętać, aby bezpośrednio po depilacji unikać gorącej kąpieli oraz wizyt na basenie (ok.2-3 dni). Więcej informacji o samym zabiegu oraz o ewentualnych  przeciwwskazaniach uzyskamy od kosmetyczek Studia Efektownia, które z każdym klientem przeprowadzają szczegółowy wywiad.

Jeśli uważasz, że i Twoja skóra zasługuje na odrobinę przyjemności - zajrzyj na stronę Efektowni!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA