Zimowe półkolonie z Fregatą

Autor: Fregata Swimming
REKLAMA

Pływanie, biegi narciarskie, ścianka wspinaczkowa, a może zajęcia cyrkowe? W ofercie zimowych półkolonii Szkoły Pływania Fregata Swimming każdy rodzic znajdzie coś atrakcyjnego dla swojego dziecka! Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat!

Zimowe półkolonie z Fregatą to jak zwykle dobry wybór. Zwłaszcza, że podczas ferii nasza oferta będzie wyjątkowo szeroka. Do wyboru będą trzy lokalizacje i trzy różne programy zajęć dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W ramach 5-dniowych turnusów zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NW oraz wyżywienie w postaci dwudaniowego obiadu i napoje.

Półkolonie na Termach (349 zł)
Pięć dni wypełnionych atrakcjami w największym parku wodnym w Wielkopolsce. W programie m.in. szkolenie pływackie z podziałem na grupy pod względem umiejętności, szaleństwo w parku wodnym, zawody sportowe, wyjście na lodowisko (dla chętnych), gry i zabawy integracyjne na terenie aquaparku, zajęcia artystyczne, wizyta gościa z ZOO, czy projekcje filmów i bajek.

Półkolonie na Ratajach (299 zł)
Nauka pływania, zajęcia cyrkowe, bowling, gry i zabawy integracyjne to tylko część atrakcji jakie zaplanowaliśmy podczas zimowych półkolonii w Szkole Podstawowej nr 14 na os. Piastowskim.

Półkolonie na Cytadeli (299 zł)
Ścianka wspinaczkowa i zajęcia wprowadzające w świat wspinaczki, narciarstwo biegowe, gry i zabawy integracyjne to tylko wybrane atrakcje jakie zaplanowaliśmy na terenie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz obszarze Cytadeli.

Terminy:
 *  03 - 07.02.2014
 *  10 - 14.02.2014

Zapisy:
Biuro - Fregata Swimming
Os. Piastowskie 53 od pon. do czw. w godz. 09:00 – 17:00
Tel.: (61) 8 759 527 / 661-867-661
Zapisy wyłącznie przez stronę:
* Półkolonie Termy Maltańskie
* Półkolonie Rataje
* Półkolonie Cytadela

Zapisz się już teraz online!

www.fregata.com.pl
UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA