Prezydent Grobelny, licealiści i życzenia na Ukrainę

Autor: UMP, el fot. UMP
REKLAMA

Uczniowie XI LO napisali kartki do dzieci z Charkowa - a prezydent Poznania Ryszard Grobelny zaoferował się, że je wyśle. 17 grudnia odebrał od uczniów kartki świąteczne, a teraz Biuro Prezydenta Urzędu Miasta Poznania zadba, by kartki dotarły na Ukrainę.

Ryszard Grobelny zaznaczył, że „coraz rzadziej pisze się odręczne życzenia. To tym ważniejsze dla mieszkańców Ukrainy, bo są w trudnej sytuacji politycznej. Stąd istotne staje się wsparcie, choćby dobrym słowem i serdecznymi życzeniami.
 
Od 15 lat Poznań prowadzi współpracę z partnerskim Charkowem, drugim co do wielkości miastem na Ukrainie. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia stają się dobrą okazją, by tej współpracy nadać społeczny charakter, budując bezpośrednie relacje z mieszkańcami.
 
- Wyszliśmy z inicjatywą, by między innymi dzieciom z centrów pomocy społecznej z Charkowa przesłać świąteczne życzenia – powiedział Andrzej Soboń, zastępca dyrektora w Biurze Prezydenta odpowiedzialny za współpracę międzynarodową. - Ta akcja wymagała od uczniów osobistego i dobrowolnego zaangażowania.
 
Do paczki życzeń przygotowanych przez licealistów, swoje kartki z życzeniami dołożył także prezydent Ryszard Grobelny.

Poznań od 15 lat prowadzi współpracę z partnerskim Charkowem, drugim co do wielkości miastem na Ukrainie. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia stają się dobrą okazją, by tej współpracy nadać społeczny charakter, budując bezpośrednie relacje z mieszkańcami Charkowa.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA