Pośrodku Śródki: to już ostatnie wydarzenia w tym roku!

Autor: Puenta, fot. archiwum
REKLAMA

Akcja Śródeckie Anioły i IV Spotkanie Wigilijne połączone z koncertem muzyki gospel - to ostatnie już wydarzenia akcji "Pośrodku Śródki", w której chętni mogli uczestniczyć przez całe lato. Pierwsze z nich już 13 grudnia!

Śródeckie Anioły - zwyczajem ubiegłorocznym na Śródce pojawią się artystyczne anioły, których inwazja przedświąteczna jest zaplanowana na każdy plac, skwer, most Śródki, a także Ostrowa Tumskiego. W tym roku do współpracy włączyły się śródeckie szkoły i organizacje, poznańscy artyści oraz ci, którzy mają ochotę takiego anioła stworzyć i ozdobić nim Śródkę. Anioły będą zapowiedzią Spotkania Wigilijnego na Śródce i Świąt Bożego Narodzenia 2013.
Początek akcji 13 grudnia 2013 g. 12 przed kościołem Św. Małgorzaty
 
IV Spotkanie Wigilijne - to już tradycyjne przedsięwzięcie realizowane od kilku lat przez mieszkańców Śródki. W tym roku szczególnie zapraszamy na wyjątkowy koncert Gospel Joy – poznańskiego półfinalisty programu Mam Talent, któremu towarzyszyć będą uczniowie z Katedralnej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima w Poznaniu, Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu, POSM I st. nr 2 im. T. Szeligowskiego, Szkoły Podstawowej nr 85 im. Kawalerów Maltańskich, oraz Klub Seniora „Cybinianka”. Ponadto przewidzianych jest wiele atrakcji: loteria, konkursy, kiermasz adwentowy, degustacja wigilijnych potraw, ozdabianie pierników i słodkie upominki.
18 grudnia 2013 r., g. 17. Poznań – Śródka, ul. Filipińska
A dodatkowo w tym dniu o g. 15.00, w auli POSM nr 2 I st. im. T. Szeligowskiego, ul. Bydgoska 4 odbędą się warsztaty gospel.
 
Na wszystkie wydarzenia, także na warsztaty gospel, wstęp jest wolny.
 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA