Ławica proponuje nowe kierunki - już latem 2014

Autor: Port Lotniczy Poznań-Ławica, fot. archiwum
REKLAMA

Rekordowy wybór kierunków, w tym 10 nowości - najbogatsza w historii oferta przelotów czarterowych z Poznania obejmuje  blisko 40 kierunków. Prawdziwe hity to nowości: Batumi w Gruzji, portugalska Madera, Sardynia, Podgorica w Czarnogórze czy tunezyjska Djerba. Dla miłośników klasyki pojawiły się nowe kierunki we Włoszech i Grecji.

Letni sezon 2014 zapowiada się wyjątkowo bogato – oferta 38 bezpośrednich kierunków ugruntowuje silną pozycję Ławicy w segmencie ruchu czarterowego. Do popularnych destynacji w Egipcie, Grecji czy Turcji dołączają ciekawe nowości, zdecydowanie urozmaicając Wielkopolanom (i nie tylko) wachlarz wakacyjnych możliwości.

- Wśród 10 nowych kierunków czarterowych z Poznania organizatorzy turystyki przygotowali kilka absolutnie wyjątkowych i unikatowych propozycji, które mają szansę stać się przebojem wakacyjnych wojaży Wielkopolan. Na przykład gruzińskie Batumi z opcją objazdu po republikach kaukaskich i Iranie, magiczną Maderę, nieodkrytą Czarnogórę czy Szmaragdowe Wybrzeże na Sardynii – mówi Elwira Rostowska, Kierownik Działu Marketingu i Rozwoju Siatki Połączeń w  Porcie Lotniczym Poznań-Ławica.

- Po znacznym osłabieniu branży turystycznej w drugiej połowie 2012 roku oraz słabszym roku 2013 prognozujemy, że popyt odłożony z ostatnich dwóch sezonów, a także widoczne oznaki ożywienia gospodarczego, przyczynią się do znacznych wzrostów w segmencie przewozów czarterowych planowanych w roku 2014 – mówi Mariusz Wiatrowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Zdecydowanie wskazuje na to rozbudowana oferta, zarówno liczby planowanych rejsów, jak i wprowadzonych nowości.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA