REKLAMA: Metamorfozy ciąg dalszy, czyli jak dostać piękno w prezencie

Autor: A.Salecka
REKLAMA

Już od 4 lat telewizja ONTV zaprasza mieszkanki Poznania do programu Metamorfoza, by wraz ze sztabem ekspertów z dziedziny kosmetologii, fryzjerstwa i wizażu odkrywały swoją niecodzienne oblicze.

Metamorfozy odbywają się w studiu telewizji ONTV, które mieści się na drugim piętrze Kupca Poznańskiego, a niedługo będzie je można także podziwiać - i ich efekty także -  w portalu dla kobiet niecodzienna.com, który oficjalnie otwarty zostanie pod koniec grudnia 2013 roku.

Tym razem będzie to Metamorfoza niecodzienna - co to oznacza? Cóż, tego dowiedzą się ci, którzy nie boją się niespodzianek i eksperymentów z modą! Wszystkich chętnych zapraszamy do zrobienia pierwszego kroku w stronę lepszego „ja”, a firmy, które przygotowują metamorfozy wraz z telewizją ONTV, zadbają o każdy szczegół.

Studio fryzury i urody Efektownia zadba o cerę, fryzurę czy makijaż. Wszystkim dobrze znana z Metamorfoz Bea Beleza dobierze najlepsze kosmetyki do każdego rodzaju włosów. Firma Krenig dopasuje modne, skórzane dodatki, a magicznego blasku doda biżuteria marki AIMOR.

Finałowy odcinek uwieczni wydarzenie, które pozostanie jeszcze tajemnicą... Zapraszamy do śledzenia przebiegu niecodziennej Metamorfozy!

Chętnych i odważnych zachęcamy do castingu Metamorfozy. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres konkurs@ontv.pl wpisując swoje dane ( imię, nazwisko, wiek, nr kontaktowy) z załączonym aktualnym zdjęciem.
Do zobaczenia!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA