AudioFeels i orkiestra Vivat w Teatrze Wielkim

Autor: Sta, fot. archiwum ArtVivat
REKLAMA

Uzdolniona młodzież z Sierakowa wystąpi 25 listopada w Teatrze Wielkim. Koncert „The best of orkiestra Vivat! i przyjaciele” to spotkanie na scenie podopiecznych stowarzyszenia ArtVivat oraz znanych polskich osobistości muzycznych.

Co roku w listopadzie Stowarzyszenie ArtVivat! organizuje jubileuszowy koncert w którym występują młodzi i ambitni podopieczni, należący do muzycznych i tanecznych zespołów stowarzyszenia.

Stowarzyszenie ArtVivat! opiekuje się blisko setką dzieci z Sierakowa. Dzięki prowadzonym zajęciom mają one możliwość rozwoju z zakresu muzyki i tańca.

Tegoroczny koncert odbędzie się w Teatrze Wielkim, a prócz młodzieży ze stowarzyszenia wystąpią także przyjaciele orkiestry Vivat. 25 listopada o godzinie 19.00 zagra m.in. znany nie tylko poznaniakom zespół AudioFeels, ale również All Stars oraz wokaliści Paweł Pełczński, Jan Adamczewski, Ewa Nawrot czy Natalia Świerczyńska. Podczas koncertu zobaczyć będzie można także Anię Pączek, utalentowaną gimnastyczkę z Gdańska, która podczas koncertu orkiestry Vivat! zaprezentuje swój talent gimnastyczno-teatralny.      

Koncert „The best of orkiestra Vivat! i przyjaciele ” poprowadzony zostanie przez Mirosława Kropielnickiego, aktora telewizyjnego i teatralnego, który na co dzień współpracuje z Teatrem Nowym w Poznaniu.


Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA